SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro Mid

"Chicago"

554725-605

Jordan 1 Retro Mid 554725-605 01
Jordan 1 Retro Mid 554725-605 02
Jordan 1 Retro Mid 554725-605 03
Jordan 1 Retro Mid 554725-605 04

Przejdź do

  • Nike

Zastosowanie żywego odcienia czerwieni obok czarno-białych tonów na tym modelu Jordan 1 Retro Mid stawia go na liście oszałamiających chicagowskich kolorystyk nazwanych na cześć drużyny Bulls NBA Michaela Jordana. Został on zbudowany na gumowej podeszwie zewnętrznej Gym Red, która łączy w sobie zarówno okrągłe, jak i liniowe linie przyczepności, zapewniając wysoki poziom przyczepności pod stopami. Pod śródstopiem znajduje się również niejasne sześciokątne wcięcie z wytłoczonym logo Nike, a podeszwa środkowa zmienia kolor na biały, aby przyciągnąć wzrok kontrastem. Wewnątrz tego ostatniego elementu znajduje się kieszeń sprężystego powietrza Nike Air otoczona piankową wyściółką, zapewniając użytkownikowi wygodną amortyzację pod stopami.

Wytrzymałe skórzane panele zostały następnie umieszczone jeden na drugim, aby stworzyć znajomy kształt cholewki AJ1. Tutaj są one głównie w kolorze Gym Red, jasnym odcieniu pokrywającym nakładki przedniej części stopy, panele śródstopia, zapiętek, kołnierz i oczko. Nieskazitelnie białe sekcje wypełniają pozostałe panele w obszarze palców i kołnierzu, a boczne swooshe dodają dalszej wariacji tonalnej, po raz kolejny wykonanej z gładkiej białej skóry. Na pięcie dwa logo Nike spotykają się w prostokącie Gym Red, który znajduje się nieco za czarnym logo Air Jordan Wings wytłoczonym na bocznym kołnierzu.

Wewnątrz pojawiają się bardziej dynamiczne zmiany tonacji, ponieważ miękka wewnętrzna wyściółka jest czarna, a wkładka Gym Red. Na tej ostatniej nadrukowano czarną sylwetkę Jumpmana, a biała naszywka rozjaśnia czarny materiał pokrywający tył języka. W międzyczasie przednia część języka jest również czarna, ale krzyżujące się nad nią sznurówki są w kolorze Gym Red z wplecionymi drobinkami czarnej nici. Wreszcie, kolejny plusk Gym Red pojawia się na czarnej etykiecie języka w postaci sylwetki Jumpmana nad słowem "Air", tym samym zamykając ten odważny sneaker z uderzającą wersją słynnego logo marki.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód