SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"University Blue"

555088-134

Jordan 1 Retro High OG 555088-134 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-134 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-134 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-134 04

Przejdź do

  • Nike

Ten Jordan 1 Retro High OG ma delikatne niebieskie odcienie, które honorują University of North Carolina - drużynę Michaela Jordana, gdy grał w NCAA. Zostały one połączone z neutralnymi odcieniami czerni i bieli, aby stworzyć elegancki sneaker. Konstrukcja opiera się na solidnej podeszwie z podeszwą zewnętrzną University Blue, która zawiera zarówno proste, jak i okrągłe linie przyczepności, zapewniając przyczepność użytkownikowi podczas wykonywania różnego rodzaju ruchów. Do tego dołączona jest biała podeszwa środkowa z piankową amortyzacją i zamkniętym powietrzem w pięcie, która zapewnia komfort wraz z przyczepnością podeszwy zewnętrznej.

Tymczasem cholewka opiera się na białej podstawie z dmuchanej skóry, której teksturowaną powierzchnię można zobaczyć w perforowanym polu palców i śródstopiu. Stąd rozciąga się wąski pasek wokół pięty, poniżej którego znajduje się pierwsza nakładka w kolorze University Blue. Kolejne panele Durabuck w tym jasnoniebieskim odcieniu owijają się wokół przedniej części stopy i tworzą eyestay, z dodatkowym paskiem materiału otaczającym czarny kołnierz. Sznurowadła są również czarne, a za nimi spoczywa biały płócienny język z czarną naszywką wszytą w jego szczyt. Tekst University Blue Nike Air jest wyhaftowany na tej etykiecie, aby stać się pierwszym z efektów brandingu na tym sneakerze. Ta sama formacja znajduje się również na wkładce, która jest czarna jak wewnętrzna wyściółka i ma napis Nike Air obok swoosha w kolorze University Blue.

W innych miejscach tego stylowego sneakera dodano logo, które reprezentuje zarówno Nike, jak i Jordan Brand. Pierwszy z nich występuje w klasycznym stylu czarnych skórzanych szprych ułożonych na każdym z paneli w śródstopiu buta. Sięgają one do tyłu wzdłuż boków, tworząc granicę między nakładką na piętę a białym skórzanym spodem, zanim spotkają się na małym pasku pięty w kolorze University Blue. Zestaw czarnych skrzydeł Air Jordan został nadrukowany na bocznej stronie zapiętka, aby dopełnić klasyczny wygląd tego pożądanego modelu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl High
  • Kod stylu 555088-134

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód