Sportshowroom Sportshowroom

  O nas

  Sportshowroom posiada kompleksową ofertę sklepów internetowych, wiedzę i inspirację. Ta firma technologiczna została założona w 2015 roku przez braci Ramon i Francisco w centrum Amsterdamu. Jakość jest podstawą koncepcji. Witryna ma obecnie ponad 50 sklepów internetowych wysokiej jakości, 25 wiodących marek sportowych i średnio 10 000 odwiedzających miesięcznie. Wszyscy partnerzy są wybierani selektywnie na podstawie wytycznych salonu sportowego.

  Sportowcy czują się tutaj jak w domu

  Dwóch braci. Dwóch sportowców. Kilka lat temu Ramon i Francisco wpadli na pomysł stworzenia poufnej wyszukiwarki dla wszystkich entuzjastów sportu w Holandii. Aby poczuć się jak sportowiec we własnym domu oraz w łatwy sposób znaleźć to, czego się szuka. Projektanci i cały zespół Sportshowroom przywiązują dużą wagę do doświadczenia użytkowników. Jak zoptymalizować filtry pod kątem urządzeń mobilnych i komputerów? Które historie przyczyniają się do powstania obuwia? Co czyni markę liderem, a co nie? Każdego dnia Sportshowroom udoskonala wszystkie te elementy.

  Sportowy i elegancki

  Buty sportowe w doskonałej formie. Sportshowroom wyróżnia się eleganckimi butami sportowymi oraz trampkami. Witryna łączy w sobie funkcjonalność i wzornictwo światowej sławy projektantów wraz z markami sportowymi wysokiej jakości takimi jak Nike, Adidas i PUMA. Piękno i prostota mają kluczowe znaczenie.

  Przekraczając granice

  Na początku roku 2019 roku w Niemczech, salon sportowy został oficjalnie otwarty. Dzięki odpowiednim technikom i pracownikom firma wprowadziła innowacyjny sposób działania na arenie międzynarodowej. Kolejnymi krajami, w których zostały otwarte salony sportowe to Brazylia, Chile, Niemcy, Francja, Włochy, Meksyk, Polska i Hiszpania. Sportshowroom czeka na kolejny krok: zainspirować cały świat trampkami i butami sportowymi.

  Oś czasu

  February 2015
  Holandia

  June 2019
  Niemcy

  July 2019
  Francja

  August 2019
  Hiszpania

  March 2020
  Austria | Polska | Szwajcaria | Zjednoczone Królestwo

  April 2020
  Belgia | Dania | Szwecja

  May 2020
  Włochy

  Choose your country

  Europe

  Americas

  Asia Pacific