SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"Court Purple"

555088-500

Jordan 1 Retro High OG 555088-500 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-500 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-500 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-500 04

Przejdź do

  • Nike

Ciepłe kolory zdobiące ten model Jordan 1 Retro High OG nadają mu niezapomnianą estetykę. Podeszwa zewnętrzna z gumy Court Purple nadaje ton, ponieważ pokrywa koncentryczne okręgi, które zwiększają zwrotność przedniej części stopy i przyczepne bloki, które stabilizują piętę. Tymczasem podeszwa środkowa jest biała i wypełniona mieszanką piankowej amortyzacji i zamkniętego powietrza, co zapewnia maksymalny komfort pod stopami.

Cholewka wykonana jest z wysokiej jakości skórzanych paneli w trzech eleganckich odcieniach. Jednym z nich jest biały, pojawiający się w okolicy palców i śródstopia, a także wzdłuż nylonowego języka. Kolejnym jest Court Purple, który został użyty na nakładkach tworzących przodostopie, które obejmują ochronny błotnik i dwa kawałki skóry, które składają się z podeszwy środkowej, aby zakończyć spód podnoska. To również jest pokryte głębokimi fioletowymi odcieniami, podobnie jak zapiętek i kołnierz. Trzecim odcieniem, który zdobi ten sneaker jest czerń. Pojawia się na kołnierzu i logo Wings, które zostało nadrukowane na bocznej nakładce. Występuje również na sznurowadłach i metce na języku, która ma wpleciony branding Court Purple Nike Air.

Wyściełany wysoki kołnierz tego sneakera Jordan jest wyłożony pluszowym czarnym materiałem, który sięga do wnętrza buta, aby rozprzestrzenić się również na wewnętrzne ściany i wkładkę. Z tego ciemnego wnętrza prześwituje zestaw napisów Nike Air, który tworzy odważny kontrast w kolorze białym. Zewnętrzna część buta, dobrze znane łuki, które biegną od pięty do boków, są wykonane z gładkiej czarnej skóry, aby dopełnić ten projekt odrobiną elegancji.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl High
  • Kod stylu 555088-500

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód