SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"Stage Haze"

555088-108

Jordan 1 Retro High OG 555088-108 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-108 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-108 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-108 04

Przejdź do

  • Nike

Szary design tego modelu Jordan 1 Retro High OG, którego przydomek to Stage Haze, nawiązuje do klasycznego blokowania kolorów wcześniejszych modeli AJ1, nadając mu tradycyjny wygląd. Dwukolorowa podeszwa stanowi znaczącą część tego modelu z podeszwą zewnętrzną Grey Fog i białą podeszwą środkową. Podczas gdy ta pierwsza ma wzory przyczepności, które przechodzą od węzłów w kształcie gwiazdy na palcach, przez koncentryczne okręgi w przedniej części stopy, logo Nike w śródstopiu, aż po solidne wypustki w pięcie, ta druga ma zarówno zamkniętą bańkę powietrza, jak i piankową amortyzację. Zapewnia to użytkownikowi dostęp do maksymalnego poziomu komfortu i przyczepności pod stopami.

W międzyczasie cholewka zapewnia klasyczną estetykę, po pierwsze dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów, takich jak wysokiej jakości biała skóra, która kształtuje panele śródstopia i palce, które mają szereg otworów wentylacyjnych dla dodatkowej oddychalności wokół przedniej części stopy. Pęknięta czarna skóra Suave owija się wokół przedniej części palców i tworzy parę nakładek, które leżą na granicy między przodostopiem a śródstopiem. Każda z nich łączy się z dolną częścią podnoska i ma trzy oczka na czarne sznurowadła. Przechodzą one dalej przez popękaną czarną skórę oczodołu i przechodzą przez dwa oczka wciśnięte w pasek białej skóry, który otacza wysoki kołnierz. Za tym panelem pojawia się więcej popękanej skóry, ponownie w ciemnych odcieniach, a zestaw skrzydeł Air Jordan został nadrukowany na bocznej stronie w kolorze czarnym.

Wokół tylnej części buta znajduje się zapiętek Grey Fog wykonany z wysokiej jakości zamszu. Tuż nad nim, na środku pięty, znajduje się mały kawałek popękanej czarnej skóry z cienkim paskiem tego samego materiału rozciągającym się po obu stronach. Te czarne paski biegną wzdłuż górnej części zapiętka, aby stać się swooshem, który wzbogaca boczne ściany buta. Jeszcze więcej czarnych odcieni pokrywa język i wewnętrzną wyściółkę, zanim błysk różu podkreśli język w postaci haftowanego napisu Nike Air w kolorze Bleached Coral. To subtelne użycie koloru ustępuje miejsca odważniejszej ekspresji wewnątrz buta, ponieważ wkładka jest pokryta od góry do dołu pastelowym odcieniem. Zestaw czarnych znaków Nike Air został nadrukowany na tej różowej powierzchni, aby uzyskać wysublimowany efekt kontrastu, który dopełnia sneakersy w dobrym stylu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl High
  • Kod stylu 555088-108

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód