SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Shadow Toe"

553558-052

Jordan 1 Low 553558-052 01
Jordan 1 Low 553558-052 02
Jordan 1 Low 553558-052 03
Jordan 1 Low 553558-052 04

Przejdź do

  • Nike

Szare odcienie pokrywają ten Jordan 1 Low, tworząc sneaker o wyrafinowanym wyglądzie. Jego podstawą jest mocna gumowa podeszwa, która zapewnia zarówno wygodę, jak i przyczepność. Ta pierwsza pochodzi z białej podeszwy środkowej, która zawiera zamknięte powietrze w pięcie, a druga jest zapewniana przez podeszwę zewnętrzną w kolorze Light Smoke Grey dzięki różnym wcięciom, z których niektóre są okrągłe, a inne proste. Wokół górnej krawędzi teksturowanej podeszwy środkowej znajduje się linia przeszyć w rowku, który oddziela podeszwę od reszty buta.

Oprócz dwóch odcieni znajdujących się na podeszwie, cholewka dodaje trzeci kolor do mieszanki - czarny. Zapewnia to dalszy kontrast ze skórzanymi panelami umieszczonymi w poprzek, po pierwsze w przedniej części stopy, która składa się z czarnego błotnika i jasnoszarego pudełka na palce wypełnionego perforacjami. Zastosowanie tego jasnoszarego odcienia z przodu stopy sprawiło, że sneaker zyskał przydomek Shadow Toe. Ciemne odcienie rozciągają się z powrotem na wierzch buta w postaci oczek, sznurówek i języka, z których wszystkie są czarne. Logo Jumpman zostało wszyte w górnej części języka, aby dodać stylu.

W innych miejscach sekcje śródstopia, które sięgają do tyłu i owijają się wokół pięty cienką linią skóry, są białe. Ten kolor sprawia, że czarne swooshe ułożone na każdym boku mocno się wyróżniają, a delikatna linia przeszycia, która przecina logo Nike przez środek, a następnie przesuwa się ukośnie w górę w kierunku oczodołu, dodaje urzekającego detalu. Panele w kolorze Light Smoke Grey można zobaczyć nad i pod swooshem, gdy sięga on wokół pięty, a ten pod nim ma zestaw Jordan Wings w schludnym czarnym hafcie. Wewnątrz buta wszystko jest czarne, od wyściełanej wewnętrznej wyściółki po gąbczastą wkładkę. Ostatni detal brandingu można znaleźć tutaj, aby uzupełnić ten elegancki model - logo Jumpman w kolorze Light Smoke Grey.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Wersja Shadow
  • Kod stylu 553558-052

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód