SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Mid

"Light Smoke Grey"

554724-078

Jordan 1 Mid 554724-078 01
Jordan 1 Mid 554724-078 02
Jordan 1 Mid 554724-078 03
Jordan 1 Mid 554724-078 04

Przejdź do

  • Nike

Kombinacje kolorów tego modelu Jordan 1 Mid łączą się z kunsztownie wykonanymi elementami, tworząc wyrafinowany sneaker. Zaczynając pod stopą, gumowa podeszwa jest podzielona na podeszwę zewnętrzną Light Smoke Grey pokrytą różnymi wzorami zapewniającymi przyczepność na wysokim poziomie oraz białą podeszwę środkową, która jest wypełniona wygodną amortyzacją, w tym kieszenią sprężystego powietrza Nike Air.

Nad białymi szwami otaczającymi podeszwę środkową znajduje się cholewka wykonana z gładkich skórzanych paneli w trzech uzupełniających się odcieniach. Warstwa podstawowa jest biała, zapewniając neutralne płótno, na którym wyróżniają się inne kolory. Light Smoke Grey jest pierwszym z nich, pojawiającym się na błotniku przedniej części stopy i nakładkach, panelu pięty, eyestay i nakładce, która owija się wokół kostki. Drugi odcień to odcień czerni znany jako antracyt. Oprócz pokrycia swoosha zdobiącego ściany boczne buta, można go zobaczyć za szarą nakładką na kołnierzu i ponownie na języku. Antracytowe odcienie rozciągają się również na wewnętrzną wyściółkę, zanim wkładka ponownie zmieni kolor na szary.

Po zewnętrznej stronie, pole palców zostało oznaczone serią perforacji, które wentylują stopę dla dodatkowego komfortu. Przez oczko od palców przechodzi zestaw białych sznurowadeł, które kontrastują z czarnym językiem pod spodem. W górnej części tego elementu znajduje się etykieta w kolorze Light Smoke Grey z nadrukowanym niezapomnianym logo Jumpman w kolorze białym. To tylko jeden z kilku elementów brandingu, które podkreślają projekt, innym są białe skrzydła Air Jordan na bocznej nakładce. Ostatnim z nich jest kolejny Jumpman, który można znaleźć w kolorze szarym na wkładce, aby dopełnić ten elegancki sneaker mid-top.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kod stylu 554724-078

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód