SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Green Toe"

553558-371

Jordan 1 Low 553558-371 01
Jordan 1 Low 553558-371 02
Jordan 1 Low 553558-371 03
Jordan 1 Low 553558-371 04

Przejdź do

  • Nike

Styl blokowania kolorów w tym modelu Jordan 1 Low przywołuje tradycyjny wygląd wcześniejszych projektów, tworząc wysokiej klasy sneakersy. Biel stanowi kanwę dla ciemniejszych odcieni, które pojawiają się najpierw na podeszwie środkowej z poduszką powietrzną, a następnie na skórzanych panelach w śródstopiu, które zwężają się w cienki kawałek materiału wokół pięty. Tymczasem elegancki kolor znany jako Noble Green można zobaczyć na całej podeszwie zewnętrznej, w tym na wypustkach pod piętą i koncentrycznych okręgach pod przednią częścią stopy.

Ten bogaty odcień zieleni powraca na cholewce, a jego zastosowanie w okolicy palców nadaje butowi przydomek - Green Toe. Otwory wentylacyjne w tym elemencie napowietrzają stopę, a otaczający go czarny błotnik chroni palce przed rozpryskami błota. Tuż za palcami znajduje się para czarnych nakładek, które sięgają od podeszwy środkowej do dolnej części podnoska po każdej stronie. Są one również czarne i dzielą dolne oczka z wyżej wymienionymi nakładkami. Wiąże je zestaw czarnych sznurówek, a nad górną częścią stopy znajduje się czarny język z haftowanym Jumpmanem wystającym z jego powierzchni w złotożółtym odcieniu zwanym Pollen. Numer koszulki Michaela Jordana, 23, został subtelnie dodany do pętli na sznurowadła, upamiętniając w ten sposób człowieka stojącego za butem.

Przechodząc do tylnej części stopy, Noble Green powraca na zapiętku i wokół niskiego kołnierza. Zestaw skrzydeł Air Jordan został kunsztownie wszyty w piętę poniżej małego prostokąta ze skóry w bardziej nasyconych odcieniach zieleni. Wyłaniający się spod obu stron i zasilający każdy bok jest skórzany swoosh, którego czarny kolor idealnie pasuje między białym śródstopiem a szlachetnymi zielonymi częściami pięty. Cienka biała linia nici przecina jego środek, ponieważ została wszyta w każdą ścianę boczną po przekątnej od podeszwy środkowej do podnoska. Atrakcyjne zestawienie czerni i bieli pojawia się ponownie wewnątrz buta, z pierwszym odcieniem pokrywającym wyściełaną wewnętrzną wyściółkę i wkładkę, a drugim wyróżniającym sylwetkę Jumpmana na wkładce, co stanowi odpowiednie zakończenie tego klasycznego modelu Jordan 1.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kod stylu 553558-371

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód