SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low SE

"Concord"

DV1309-100

Jordan 1 Low SE DV1309-100 01
Jordan 1 Low SE DV1309-100 02
Jordan 1 Low SE DV1309-100 03

Przejdź do

  • Nike

Ta para sneakersów Jordan 1 Low SE oddaje hołd legendarnemu Air Jordan 11 Concord poprzez zastosowanie kolorów i faktur. Ma elegancką cholewkę z białą skórzaną podstawą, która obejmuje sekcje śródstopia, palce i język. Na wierzchu błyszcząca czarna lakierowana skóra dodaje elegancji dzięki nakładkom w przedniej i tylnej części stopy. Ten ciemny, błyszczący materiał tworzy również eyestay i rozciąga się wokół kołnierza, zanim pojawi się po raz ostatni w postaci swoosha, który leży na każdej ścianie bocznej. Trójkątna linia szwów przecina panel śródstopia i swoosh, podczas gdy inna linia biegnie tuż nad nim spod oczodołu wzdłuż cienkiego paska białej skóry, który przesuwa się w górę wokół tylnej części stopy tuż nad końcem swoosha.

Szczegóły brandingu pojawiają się w innych miejscach tego modelu, z zestawem skrzydeł Air Jordan na panelu pięty. Jego biały odcień mocno wyróżnia się na tle czarnej powierzchni za nim, tworząc oszałamiający wygląd z tyłu. W międzyczasie puszysty biały język ma czarny materiał otaczający jego górną krawędź i logo Jumpman naszyte na nim w kolorze czarnym. Białe sznurowadła krzyżują się na górze tego elementu w kierunku przodu buta, gdzie linie perforacji można zobaczyć w polu palców. Zapewniają one przewiewność stopy, a gumowa podeszwa zapewnia dodatkowy komfort dzięki miękkiej amortyzowanej podeszwie środkowej.

Zewnętrzna część białej podeszwy środkowej ma teksturowane wykończenie, a podeszwa zewnętrzna ma półprzezroczyste niebieskie odcienie. Zawiera ona okrągłe formacje chwytne pod przednią częścią stopy i blokowe kształty pod piętą, co zapewnia wysoki poziom przyczepności. Ostatni szczegół nawiązujący do wcześniejszego projektu Concord znajduje się na czarnych wkładkach w postaci głębokiego fioletowego napisu. Jeśli but zostanie obrócony na pięcie, masywne spłaszczone litery utworzą słowo "Jumpman" - świadectwo zarówno legendarnego gracza, jak i Jordan Brand.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kod stylu DV1309-100

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód