SPORTSHOWROOM

Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Yeezy)

  • Kolekcja (380)

380

Model Yeezy 380 został pierwotnie opracowany jako trzecia wersja modelu Yeezy 350, co nie jest zaskakujące, jeśli spojrzeć na oba projekty obok siebie. Dzielą tę samą lekką, porowatą cholewkę Primeknit, grube, ale minimalne sznurowadła, półprzezroczysty pasek, niski kształt, wydrążoną gumową podeszwę zewnętrzną, wcięte logo adidas, odblaskowe detale 3M i oczywiście przypominającą poduszkę podeszwę środkową Boost.

Jednak Yeezy Boost 380 wytyczyły własną ścieżkę, wprowadzając aktualizacje w wielu kluczowych obszarach. Po pierwsze, mają warstwowy nadruk podobny do kamuflażu, tworząc topograficzny projekt 3D. Następnie jest półprzezroczysta gumowa podeszwa, przesadne perforacje, wysoki, dopasowany kołnierz i wreszcie obszerny zapiętek podeszwy środkowej, który przechyla się do góry z tyłu. W modelu 380 ta pochylona pięta wraz z bardziej kanciastą konstrukcją mankietu kostki i obramowaniem nadaje butowi czysty wygląd.

W listopadzie 2019 r. buty pojawiły się w sklepie pop-up w Los Angeles i na własnej stronie internetowej Kanye, Yeezy Supply, dzięki czemu kanały dystrybucji były ograniczone, a popyt niebotycznie wysoki. Po raz pierwszy pojawił się w kolorystyce Cement Grey i Cream o nazwie "Alien", co skłoniło niektórych fanów do zasugerowania, że może to być odniesienie do niewydanej piosenki Kanye ft. Kid Cudi, Yung Thug i Migos. Charakteryzował się półprzezroczystą podeszwą środkową w kolorze zielonym, która była zarówno upiorna, jak i wyprzedzała swoje czasy. Jeśli chodzi o cholewkę, coś, co wydaje się być dwoma rozdarciami po bocznej i środkowej stronie, zawiera perforacje przypominające bąbelki, dzięki czemu but jest lekki i doskonale oddychający.

Ta kolorystyka jest szczególnie odważna w swoim wyglądzie, ale oryginalny projekt modelu 380 sam w sobie był stylistycznie odważny. Chociaż wiele zawdzięczał modelowi 350, jasne jest, że zapoczątkował on własną, unikalną podróż marki Yeezy, być może kładąc podwaliny pod wiele bardziej innowacyjnych sneakersów w przyszłości. Imponująca wysokość kanciastego Boosta, pozaziemskie kolory i celowe rozdarcia sprawiają, że Yeezy 380 to naprawdę świeży sneaker do trzymania, patrzenia i noszenia.

Ranking Yeezy 380
(0)

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód