SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack

"Mocha"

CQ4277-001

Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack CQ4277-001 01
Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack CQ4277-001 02
Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack CQ4277-001 03
Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack CQ4277-001 04

Przejdź do

  • Nike

Ta para sneakersów Jordan 1 Low Travis Scott x Cactus Jack jest ozdobiona ciemnymi odcieniami i awangardowymi elementami, aby uzyskać wyjątkowo stylowy wygląd. Głęboki brąz inicjuje rzeczy na podeszwie zewnętrznej, gdzie pokrywa okrągłe struktury w przedniej części stopy i prostopadłościenne formacje pięty. Podeszwa środkowa ma kremowo-biały odcień, który nadaje jej starzejący się, retro charakter, zanim cholewka powróci do ciemniejszych kolorów pasujących do podeszwy zewnętrznej.

Wysokiej jakości nubuk tworzy podstawę cholewki poprzez perforowane pole palców i ćwiartkę, z których oba mają czarny odcień. Na wierzchu znajdują się nakładki Dark Mocha wykonane z luksusowego zamszu. Środkowy bok ma swoosh wykonany z tego samego miękkiego materiału, podobnie jak pięta, która ma panel na górze spoczywający na innej nakładce wzdłuż dolnej połowy. Główny panel pięty ma jasny akcent University Red bijący z powierzchni Dark Mocha w postaci logo Air Jordan Wings na prawej stopie i naszkicowanej twarzy Cactus Jack po lewej stronie. Oba zostały wyhaftowane na bucie, podobnie jak krzyż Cactus Jack za swooshem na środkowej ścianie bocznej. Kolejne z tych logo można znaleźć na czarnym płóciennym języku obok białej metki z zestawem klasycznych napisów Nike Air wyhaftowanych na nim w kolorze czerwonym.

Gdzie indziej, czarne wkładki są ozdobione wieloma efektami brandingowymi. Lewa wkładka ma logo Jordan Wings i Jumpman w kolorze University Red wraz z krzyżem Cactus Jack w kolorze białym, podczas gdy prawa ma napis Nike Air w kolorze University Red, twarz Cactus Jack w kolorze białym i dwa białe prostokąty z imieniem Travis Scott wydrukowanym w nich odwróconymi literami. Wracając do zewnętrznej strony, ostatni ślad wpływu rapera można zobaczyć na bocznej flance, gdzie pojawia się powiększony swoosh Sail. Jego ogon jest ustawiony w kierunku przedniej części stopy, dzięki czemu jest skierowany w przeciwnym kierunku niż logo na większości innych sneakersów Nike, działając w ten sposób jako niezapomniany symbol współpracy.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód