SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"Obsidian UNC"

555088-140

Jordan 1 Retro High OG 555088-140 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-140 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-140 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-140 04

Przejdź do

  • Nike

Model Jordan 1 Retro High OG charakteryzuje się parą urzekających odcieni niebieskiego, z których jeden stanowi ukłon w stronę uczelnianej alma mater Michaela Jordana, podczas gdy drugi ma tak głęboki odcień, że nadano mu przydomek Obsidian UNC. Biały leży pomiędzy nimi, równoważąc ten sneaker do tonalnej perfekcji. Obsydian - ciemniejszy z błękitów - rozpoczyna wszystko, gdy przechodzi przez złożone struktury przyczepności podeszwy zewnętrznej. Od pięty do palców przechodzą one od liniowych do okrągłych, ułatwiając w ten sposób szereg wzorców ruchu. Na tym solidnym fundamencie znajduje się biała podeszwa środkowa wypełniona pianką i amortyzacją Air, aby rozjaśnić każdy krok.

Więcej obsydianu można znaleźć na cholewce, głównie w przedniej części stopy, której nakładki są nasycone głębokimi granatowymi odcieniami. Tymczasem pole palców, które jest pełne oddychających perforacji, jest pokryte równoważącym odcieniem bieli. Podnosek jest również w kolorze Obsidian, podobnie jak kołnierz, sznurowadła i swooshe, które zdobią boki. Te ostatnie skórzane panele leżą po obu stronach białego śródstopia, a oba elementy rozciągają się do tyłu buta, gdzie przechodzą między zapiętkiem poniżej i kołnierzem powyżej. Te nakładki na piętę prezentują inny, jaśniejszy lazurowy odcień buta - University Blue.

Efekty brandingowe znalezione w tym sneakerze łączą Obsidian i University Blue. Po pierwsze, zestaw skrzydeł Air Jordan w tym pierwszym odcieniu jest wytłoczony na bocznym kołnierzu, który jest w tym drugim kolorze. Następnie metka, która została wszyta w górnej części białego języka, ma tekst Nike Air w kolorze University Blue na obsydianowym tle. Wewnątrz buta widać ten sam układ tonalny, ponieważ całe wnętrze zostało ozdobione ciemniejszym niebieskim kolorem, a branding Nike Air na wkładce pięknie wyróżnia się w kolorze University Blue, aby wykończyć ten pożądany but z wysokim stanem.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl High
  • Wersja UNC
  • Kod stylu 555088-140

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód