SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Linen"

  554724-082

  Jordan 1 Mid 554724-082 01
  Jordan 1 Mid 554724-082 02
  Jordan 1 Mid 554724-082 03
  Jordan 1 Mid 554724-082 04

  Przejdź do

  • Nike

  Delikatne odcienie rozprzestrzeniają się na Jordan 1 Mid, tworząc elegancki sneaker, który jest pieszczotliwie nazywany Linen. Biel działa jako baza dla reszty projektu, zaczynając od śródstopia, ale także widoczna na palcach, których perforacje zwiększają oddychalność w przedniej części stopy. Wokół tego znajduje się nakładka College Grey wykonana ze skóry premium, z dwoma kolejnymi panelami umieszczonymi tuż za nią, z których każdy zachodzi na spód podnoska. Ten ostatni element przesuwa się w górę nad górną częścią stopy i jest związany sznurowadłami w nieco jaśniejszym odcieniu szarości. Blady odcień pokrywa również język, który ma naszywkę College Grey wszytą w jego szczyt. Ozdobą tej zakładki na języku jest białawe logo Jumpman nad słowem "Air".

  Środkowy kołnierz sneakersów składa się z warstwy bazowej w kolorze Light Bone i zapiętka w kolorze College Grey. Na bocznej krawędzi tego panelu można zobaczyć zestaw białych skrzydeł Jordan, które nadają butom silną obecność marki. Zostało to dodane do wnętrza, którego jasna wkładka ma nadrukowany duży Jumpman w kolorze College Grey. Tymczasem dolna część pięty ma kolejną skórzaną nakładkę w tym szarym odcieniu, a swooshe wykorzystują to samo użycie koloru i materiału, gdy rozciągają się wzdłuż ścian bocznych.

  Solidną podstawą tego modelu jest wspierająca gumowa podeszwa. Obejmuje ona białą podeszwę środkową z teksturowaną powierzchnią zewnętrzną i wnętrzem, które łączy amortyzację piankową i sprężystą kieszeń z zamkniętym powietrzem Nike Air. Poniżej znajduje się podeszwa zewnętrzna, w której po raz ostatni zastosowano kolor College Grey, wypełniając cały element, od węzłów w kształcie gwiazdy na palcach, przez pierścieniowe wgłębienia pod przednią częścią stopy, po linie i bloki, które zostały wciśnięte w spód pięty. Wszystko to daje użytkownikowi pewność przyczepnego połączenia z podłożem, a ostatni element napisu Nike obok swoosha na środku dopełnia wygląd.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kod stylu 554724-082

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód