SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Retro High x Spider-Man

  "Origin Story"

  575441-602

  Jordan 1 Retro High x Spider-Man 575441-602 01
  Jordan 1 Retro High x Spider-Man 575441-602 02
  Jordan 1 Retro High x Spider-Man 575441-602 03
  Jordan 1 Retro High x Spider-Man 575441-602 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten kolorowy sneaker Jordan 1 Retro High x Spider-Man został stworzony w tandemie z filmem z 2018 roku, który śledził początek podróży bohatera Milesa Moralesa do stania się kultowym superbohaterem. Jego pseudonim, Origin Story, odzwierciedla to, podczas gdy jego kolorystyka naśladuje wygląd ulubionej przez fanów kolorystyki Chicago, ale ze zmianami tonalnymi, które dają ukłon w stronę stroju Spider-Mana. Jedną z tych zmian jest dodanie niebieskiego koloru na gumowej podeszwie zewnętrznej buta, której półprzezroczysta karnacja nadaje jej lodowaty wygląd. Formacje przyczepności są takie same jak w innych modelach AJ1, z koncentrycznymi pierścieniami poniżej przedniej części stopy i wypustkami wokół pięty po obu stronach sekcji z logo Nike pośrodku podeszwy zewnętrznej.

  Biała podeszwa środkowa o lekko teksturowanej powierzchni jest następna, a jej górna krawędź jest wyłożona paskiem białych szwów osadzonych w płytkim rowku. Wewnątrz znajduje się sprężysty, zamknięty Air otoczony miękką pianką - duet materiałów amortyzujących, które zapewniają maksymalne wsparcie dla użytkownika. Warstwa bazowa cholewki z drapanej skóry jest również elegancko biała. Pojawia się ona w obszarze palców, którego linie perforacji pomagają utrzymać stopę w chłodzie, a także w panelach w śródstopiu, które zwężają się w kierunku pięty. Odważne czarne szwy sięgają boków, aby mocno kontrastować z bielą tych ostatnich sekcji, zanim inne nakładki wprowadzą jasny odcień Gym Red. Są to błotnik w przedniej części stopy i dwie nakładki za nim, a także podnosek, zapiętek i owinięcie kołnierza. Każdy z tych żywych czerwonych kawałków skóry jest ozdobiony odblaskowymi punktami - subtelne nawiązanie do wczesnych komiksów o Spider-Manie.

  Czarne sznurowadła zawiązują się na białym języku, który ma wszytą metkę Photo Blue. Tekst Nike Air w kolorze Gym Red wyróżnia się na tej metce w tonalnym zestawieniu, które powtarza się wewnątrz buta na wkładce Photo Blue. Wyściełana wewnętrzna wyściółka jest czarna, aby pasowała do zewnętrznej części kołnierza, ponieważ cały element służy do ochrony kostki dzięki wysokiemu krojowi. Wreszcie, boczny kołnierz mieści parę skrzydeł Air Jordan w kolorze czarnym, aby dopełnić tę oszałamiającą hollywoodzką kolaborację.

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód