SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Chicago"

  640734-173

  Jordan 1 Mid 640734-173 01
  Jordan 1 Mid 640734-173 02
  Jordan 1 Mid 640734-173 03
  Jordan 1 Mid 640734-173 04

  Przejdź do

  • Nike

  Idealne połączenie bieli, czerni i czerwieni, które można znaleźć na tym modnym modelu Jordan 1 Mid, wyróżnia go jako jedną z wielu ulubionych przez fanów kolorystyk Chicago. W związku z tym został zbudowany na solidnej podeszwie zewnętrznej Gym Red, której okrągłe i liniowe wzory przyczepności zapewniają doskonałą przyczepność dla użytkownika. Ta druga formacja bieżnika pojawia się pod przednią częścią stopy, a pierwsza pod piętą, podczas gdy środek podeszwy zewnętrznej ma duże wcięcie z wytłoczonym brandingiem Nike, a palce i znaczna część środkowej krawędzi są pokryte wypukłymi kształtami gwiazd. Ta mocna podstawa jest dodatkowo wzmocniona przez dobrze amortyzowaną podeszwę środkową, której zewnętrzna strona jest biała i lekko teksturowana, a górna krawędź jest obszyta przeszyciami, aby zapewnić zarówno atrakcyjną estetykę, jak i bardzo wygodne uczucie pod stopami.

  W dalszej części cholewka składa się z różnych skórzanych paneli w trzech odcieniach, z których projekt Chicago jest tak dobrze znany. Po pierwsze, jest biały nosek, który zawiera wachlarz oddychających perforacji i otaczający go błotnik Gym Red. Dwie kolejne czerwone nakładki wznoszą się za nimi, aby wyznaczyć połączenie między przodostopiem a śródstopiem, których boki są białe. Podnosek jest również w żywym odcieniu Gym Red, podobnie jak kołnierz za nim. Pod tą ostatnią nakładką na kołnierzu widać czarną, drapaną skórę, a zapiętek jest całkowicie biały. Nylonowa zakładka w kolorze Gym Red wyłania się z górnej krawędzi tego panelu, zapętlając się w górę, aby przymocować się do szwu na górnej linii kołnierza, oferując w ten sposób wygodny sposób zakładania buta.

  Wewnątrz sneaker jest wyłożony przytulnym czarnym materiałem, który pokrywa również tył języka, a biała naszywka kontrastuje z jego powierzchnią. Tymczasem przednia część języka, która jest całkowicie biała, ma wszytą kolejną metkę, tym razem w kolorze Gym Red z białym Jumpmanem przeskakującym przez jej środek. Czarne sznurowadła krzyżują się na języku, aby dopasować się do odważnych skórzanych szumów, które zasilają każdy bok. Wreszcie, zestaw czarnych skrzydeł Air Jordan został wytłoczony na bocznym kołnierzu, aby uzupełnić ten klasyczny Jordan 1 mid-top.

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód