SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Upstep)

  • Styl

  Air Force 1 Upstep

  Buty Nike Air Force 1 Upstep mają gumową podeszwę zewnętrzną z szeroko rozstawionymi koncentrycznymi okręgami tworzącymi bieżnik. Uchwyt w kształcie gwiazdy z przodu podeszwy zewnętrznej rozciąga się na przód palców, gdzie jest wyraźnie widoczny. Zaprojektowany wyłącznie jako model dla kobiet, Air Force 1 Upstep ma technologię Air pod piętą i szew, który owija się wokół całej podeszwy środkowej, która została podniesiona, aby uzyskać bardziej podwyższony wygląd - taki, który nadał butowi jego nazwę. Na całej tej podeszwie kolory są czasami zróżnicowane, tak jak w modelu AF1 Upstep Premium Blue Suede, który ma jasnoniebieską podeszwę środkową i gumową podeszwę zewnętrzną. Tymczasem inne modele zachowują monochromatyczność, jednym z godnych uwagi przykładów jest Bread and Butter, którego całkowicie biała podeszwa silnie kontrastuje z jasnym odcieniem żółtego, który pokrywa resztę buta.

  Na cholewce główne skórzane panele nie są nakładane, zamiast tego są łączone wzdłuż gładkich szwów, których szwy są ukryte, nadając modelowi opływowy wygląd. Pozostałe elementy cholewki nakładają się na te sekcje, zaczynając od podnoska, który ma siedem oczek na każdym boku. Jego zszyte krawędzie są lekko faliste, podczas gdy koniec ma bardziej pudełkowy kształt. Sznurówki są mocowane za pomocą skórzanej pętli pośrodku i sznurowadła na dole, które jest gładkie w większości wzorów, takich jak Glass Slipper, ale markowe w kilku edycjach, na przykład w kolorystyce Upstep LX Elevated Excellence, która ma czerwone i różowe motywy kwiatowe wykonane z cekinów na niebieskiej powierzchni zewnętrznej. W międzyczasie perforacje w obszarze palców Air Force 1 Upstep są ułożone w siatkę w większości wersji, ale Upstep BR nie ma żadnych perforacji ze względu na zastosowanie Ultramesh Nike na całej cholewce. Wydany między innymi w eleganckiej czarnej kolorystyce, zastosowanie tego niezwykle oddychającego i lekkiego materiału oznacza, że perforacje nie są wymagane w żadnym miejscu na zewnątrz.

  Swooshe pojawiają się w swojej zwykłej pozycji po obu stronach śródstopia, skąd rozciągają się z powrotem pod panelem pięty. Każdy z nich ma prosty koniec z minimalnym zwężeniem. Sam panel pięty ma dwie czyste linie szwów wokół dolnej krawędzi, a także wytłoczony napis Nike Air na środku. Tuż pod nim pasek na pięcie biegnie w dół do podeszwy środkowej. Duża zakładka na języku zawiera napis Air Force 1 pod dobrze znanym brandingiem Nike Air, a prosty swoosh zdobi wkładkę.

  Oprócz Air Force Upstep Low, wydany został również model High. Przypomina on model Low, ponieważ jest to damski sneaker ze wzmocnioną podeszwą środkową. Oba style mają również wiele cech wspólnych, a główną różnicą jest wysoki kołnierz i pasek na kostce, z których znany był oryginalny AF1 High. Podczas gdy te dwa modele mają podobny wygląd, Nike Air Force 1 Upstep Warrior mają zupełnie inny wygląd. Jego kołnierz został przedłużony w górę nogi, dzięki czemu jest to duży but. Panele ze skóry premium można zobaczyć w dolnej części buta, takie jak błotnik w przedniej części stopy, gładki nosek bez perforacji i tylna nakładka, która zakrzywia się w kierunku pięty, gdy przesuwa się w górę od podeszwy środkowej, a następnie wygina się z powrotem w kierunku oczodołu. Na szczycie tego ostatniego segmentu znajduje się trójkątny panel pięty z logo Nike Air i podwójną linią szwów na całym obwodzie. Nakładka na piętę łączy się z szerokim paskiem na kostkę, nad którym zewnętrzna część rozciąga się nad golenią. Ma również tradycyjny oczko ze standardowymi sznurowadłami i dubli do ich zabezpieczenia. Wreszcie, swooshe zdobią boki, aby nadać im klasyczny charakter AF1. Uzupełnia to linię projektów Nike Air Force 1 Upstep - uroczy model z własnymi atrakcyjnymi wariacjami na temat kultowego oryginału.

  Ranking Nike Air Force 1 Upstep
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód