SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Sculpt)

  • Styl

  Air Force 1 Sculpt

  Nike Air Force 1 Sculpt to damskie sneakersy w High stylu oryginalnego modelu AF1, ale z kilkoma znaczącymi zmianami. Charakteryzuje się koncentrycznym bieżnikiem podeszwy zewnętrznej i perforacjami w obszarze palców, a także wieloma unikalnymi detalami konstrukcyjnymi. Jednym z nich jest szew podeszwy środkowej, którego brak szwów nadaje mu czysty wygląd. W przeciwieństwie do tego, na cholewce znajduje się kilka intrygujących elementów szwów, takich jak dodatkowy prostokąt nici wpleciony w oczko tuż pod sznurowadłem. W butach takich jak Gym Red, z żywym czerwonym logo Nike, ten dubrae zawiera prosty swoosh. Tymczasem edycje takie jak Ocean Cube pokryte niebieską skórą mają alternatywny branding - tutaj tekst "From 1982" jest wytrawiony w metalu. Błotnik w przedniej części stopy zawiera również podwójną linię szerokich szwów z zamkniętym końcem, który zatrzymuje się tuż przed oczodołem i lekkim wcięciem od krawędzi panelu.

  W modelu Air Force 1 Sculpt panel w śródstopiu znajduje się na tym samym poziomie, co ćwierć segmentu, a ukryte szwy łączą je, tworząc cienki szew, który zapewnia bardziej subtelne przejście między nimi. Wklęsły swoosh przecina obie sekcje, a jego kolorystyka zwykle różni się od reszty cholewki, z wyjątkiem wersji takich jak Sail Sculpt, które mają ten białawy odcień na prawie całym bucie. Szumy rozciągają się wzdłuż boków, a następnie kończą się na zapiętku. Ten element ma wyrzeźbioną, zakrzywioną krawędź z dalszą podwójną przeszytą linią i jest wykonany z luksusowego materiału, takiego jak zamsz lub dmuchana skóra, w zależności od konkretnego projektu. Jego boki nie są przymocowane do cholewki, pozostawiając miejsce, w którym normalnie znajdowałby się pasek na kostkę - AF1 Sculpt jest dostarczany bez niego, dzięki czemu można go łatwiej zakładać i zdejmować. Ostatni element rzeźbienia występuje wokół kołnierza, gdzie kostka jest nieco zmniejszona, gdy opada w kierunku pięty.

  Kolejnym aspektem Nike Air Force 1 Sculpt jest ograniczony branding. Ani zakładka na języku, która jest połączona z językiem za pomocą dwóch rzędów szwów, ani panel pięty nie zawierają żadnego brandingu - nieoczekiwany widok w nowoczesnych sneakerach Nike. Jednak niektóre edycje zawierają pewne detale na tych częściach, na przykład kolorystyka We'll Take It From Here, która ma dynamiczne linie częstotliwości wszyte w naszywkę na pięcie. Wkładka jest również gładka, bez śladu tekstu marki, chociaż napis Air pojawia się na podeszwie środkowej, a branding podeszwy zewnętrznej pozostaje. Te dwa elementy składają się na znaną jednostkę podeszwy Air Force 1 Sculpt, oferując możliwość dodania pewnej wariacji tonalnej do buta. Chociaż niektóre mają tylko jeden odcień na całej podeszwie, projekty takie jak Sand Drift zawierają dwa kolory, aby uzyskać atrakcyjny efekt blokowania kolorów. Wreszcie, rowek wokół górnej części podeszwy środkowej jest wolny od jakichkolwiek szwów, dopełniając w ten sposób stonowany wygląd, który definiuje ten opływowy model.

  Ranking Nike Air Force 1 Sculpt
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód