SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (PLT.AF.ORM)

  • Technologia

  • Styl

  • Sport

  • Rozmiar

  • Kolor

  • Cena

  Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM

  14 artykuły

  Elegancko wyprofilowany sneaker ze wzmocnioną podeszwą środkową.

  Air Force 1 PLT.AF.ORM

  Model Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM został zaprojektowany na podstawie nowego kształtu podeszwy, która zwęża się bardziej w kierunku palców, dzięki czemu jest lepiej dopasowana. Najbardziej widoczną charakterystyką tego modelu jest wzmocniona podeszwa środkowa, która w miarę zbliżania się do pięty wznosi się w dwóch rozwidlonych warstwach ułożonych jedna na drugiej, zapewniając jeszcze lepszą amortyzację dla zwiększenia wygody i miękkości. Pomiędzy nimi znajduje się głęboki rowek z wytłoczonym wzdłuż niego dużym napisem Air, a różnej wielkości koncentryczne koła bieżnika w podeszwie zewnętrznej nadają jej klasycznej przyczepności AF1. Szew wokół podeszwy środkowej obejmuje tylko koniec palców, jako że przedłużona podeszwa środkowa pokrywa miejsce, w którym normalnie znajdowałaby się reszta stopy.

  W górnej części Air Force 1 PLT.AF.ORM układ szwów i różnych skórzanych nakładek został zmodyfikowany, przy czym środkowy panel śródstopia jest ustawiony na tym samym poziomie co tylna część i połączony z nim za pomocą zygzakowatych szwów. Tymczasem boczny panel śródstopia rozciąga się aż do górnej części swoosha (charakterystycznej łyżwy Nike), aż do spotkania z zakładką pięty, dzieląc ćwiartkę na dwie części w poziomie. Kilka szerokich szwów zabezpiecza oczko do segmentu tylnej części stopy, który opiera się o dodatkową nakładkę na śródstopiu, dzięki czemu wsuwa się pod oczko powyżej.

  Po stronie bocznej długi, zgrabny swoosh został przesunięty do przodu i zaczyna się tuż za obszarem palców, a następnie zanurza się poniżej linii podeszwy środkowej i kończy się tuż przy nasadzie pięty. Z kolei przyśrodkowy swoosh ma swój początek dalej, w okolicach śródstopia, gdzie znika pod skórzanym panelem w przedniej części stopy i zakładką na pięcie w tylnej części. Starannie wykonane szwy wskazują, gdzie będzie kontynuowany pod tymi warstwami, podczas gdy wydłużony czubek na krótkim końcu obu swooshy przesuwa się pod falistą krawędzią przelotki, ale szwy utrzymujące każdy z nich na miejscu utrzymują klasyczny kształt logo.

  Oprócz tych bardziej widocznych zmian Air Force 1 PLT.AF.ORM posiada kilka kreatywnych małych akcentów. Po pierwsze, mamy tu staranny rząd szwów kilka milimetrów od dolnej części zakładki na pięcie, która pozostawia małą klapkę skóry wystającą na zewnątrz. W innym miejscu klasyczna ozdobna metka zdobi dolną część sznurówek. Na całej swojej gładkiej metalowej powierzchni ma prostą, elegancką prostokątną kompozycję, z maleńkim swooshem w górnym rogu. Poniżej niego, w przedniej części przelotki wyszyto "AF1". To charakterystyczny element z zestawu typowych elementów brandingowych, które pokrywają AF1 PLT.AF.ORM. "Nike Air" jest wyhaftowany na zakładce pięty i języku, podczas gdy na wkładce uhonorowano datę wydania oryginalnego Air Force 1 za pomocą schludnego tekstu, który brzmi "AF1.EST.1982". Zwieńczeniem jest nakładka na palce zawierająca zestaw drobnych perforacji we wzorze piramidy, która kieruje się w stronę palców, wieńcząc ten pełen ciekawych detali sneaker.

  Ranking Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód