SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Fontanka)

  • Technologia

  • Sport

  • Kolor

  Nike Air Force 1 Fontanka

  35 artykuły

  Inspirowany kulturą rave model o buntowniczym wyglądzie.

  Air Force 1 Fontanka

  Zainspirowany europejską kulturą rave, Nike Air Force 1 Fontanka jest wyczekiwanym dodatkiem do kolekcji AF1. Dolna część jest dość masywna, a nieco wyższa podeszwa środkowa, która spotyka się z cholewką w prostej linii, a nie w łuku, gdy owija się wokół buta. W rowku wzdłuż górnej części podeszwy środkowej brakuje szwów, a pięta zawiera cegiełkę miękkiej pianki React Foam, zapewniając komfort i powrót energii. Prostokątna część wciętych ukośnych linii zdobi obszar między śródstopiem a przodostopiem, tworząc subtelny efekt, który przechodzi do podeszwy zewnętrznej poniżej. W tym miejscu wypustki wokół jej krawędzi są ustawione bliżej siebie, stanowiąc kontynuację tych linii.

  Pod spodem podeszwa została podzielona na pół, przy czym jedna strona została przesunięta nieco do przodu, aby ustanowić wyraźny podział pomiędzy dwiema połówkami. Oznacza to, że część podeszwy zewnętrznej, która zamiast być prosta, wygina się z tyłu, wystaje poza podeszwę środkową.

  W górnej części buta znajduje się również kilka atrakcyjnych elementów projektowych, które definiują Air Force 1 Fontanka, a jednym z nich są nietypowo ukształtowane sekcje prawdziwej i syntetycznej skóry. Oprócz klasycznych paneli na przodostopiu, śródstopiu i pięcie, oczko ma dodatkową warstwę, która zaczyna się od drugiej siatki. Następnie rozciąga się poza najwyższe z nich, osiągając kulminację w postaci skrzydlatej krawędzi. Mały kawałek materiału wystaje pomiędzy górnym a dolnym w okolicach środka sznurówek, wyglądając niemal jak przedłużenie swoosha (charakterystycznej łyżwy Nike), którego prawie dotyka.

  Sam łukowaty swoosh posiada drugą warstwę, która biegnie wzdłuż jego dolnej połowy i przecina się przez jego środek, co dodaje zróżnicowanie w fakturze poprzez zastosowanie alternatywnych materiałów, takich jak zamsz lub skóra syntetyczna. Język również został podwojony i zawiera trzy swooshe Nike – branding nadany specjalnie dla AF1 Fontanka. Panel pięty został podzielony na trzy segmenty, większy na środku, który jest flankowany przez dwie węższe sekcje, czasami w innym kolorze lub materiale.

  Dynamiczne zygzakowate szwy łączą te odrębne części, ujawniając kolejną cechę, która podkreśla styl tego modelu: misterne szwy rysowane w niecodzienne wzory na całej cholewce. Dwa rzędy szwów omijają obwód pudełka na palce, gdzie krzyżują się ze sobą, a następnie przechodzą z nakładki na sekcję poniżej i z powrotem. Dodatkowa nić jest również wpleciona w śródstopie i nad środkiem swoosh. Wreszcie, perforacje palców są ułożone w przypadkowy wzór, tworząc idiosynkratyczną estetykę, która podsumowuje osobliwy model Air Force 1 Fontanka.

  Ranking Nike Air Force 1 Fontanka
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód