SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Pixel)

  • Kolor

  • Technologia

  • Wydanie

  • Sport

  Air Force 1 Pixel

  Model Air Force 1 Pixel, który został stworzony przez kobiety dla kobiet, obleczony jest w przyciągające wzrok pikselowe detale, tworzące urzekający design. Rozpoczynająca się od podłoża podeszwa zewnętrzna charakteryzuje się dwoma wyraźnymi wyciętymi w niej sekcjami w kształcie pudełeczka w odmiennym od reszty kolorze — jedna znajduje się pod przodostopiem, druga pod piętą. Wokół jej krawędzi, zamiast regularnej kompozycji, znajdują się nierównomiernie rozmieszczone wypustki o różnych kształtach i rozmiarach. Ten efekt rozciąga się na kanciastą, klockowatą podeszwę środkową, w której obok gumowych kapsuł zastosowano piankę w miejscach narażonych na największy nacisk, aby zapewnić dodatkowy komfort i trwałość.

  Model AF1 Pixel spoczywa na wysokiej podeszwie środkowej, która zawiera zarówno gładkie, jak i teksturowane obszary, a także godny uwagi fragment wystający z przedniej części stopy. Geometryczne wzory przerywają napis Air na podeszwie środkowej i jej przeszycia. Oba zostały podzielone na dwie części, przy czym tekst został przesunięty, a szwy pojawiają się tylko na niektórych częściach, zatrzymując się w miejscu, w którym podzielono obcas. Końcówka podeszwy zewnętrznej, rzucająca się w oczy dzięki wzorom uchwytów w kształcie gwiazd, również sięga dalej w górę przedniej części stopy. Ostatnim detalem podeszwy środkowej są dwa maleńkie pikselowe wgłębienia w środkowej części stopy, które usadowione są przed pasem gumy zawierającym współrzędne: 45.4888 N, 122.8013 W — oznaczające skrzyżowanie w Beaverton w Stanach Zjednoczonych, niedaleko siedziby Nike.

  Te pikselowe elementy kontynuowane są w całej cholewce, zaczynając od noska, gdzie perforacje mają kształt maleńkich kwadratów zamiast okręgów. W Nike Air Force 1 Pixel są one ułożone w swój własny, unikalny sposób – 10 otworów zorganizowanych w pojedynczą linię czterech, flankowanych przez rząd trzech po każdej stronie. W górnej części stopy oczka mają również kształt kwadratu, a skuwka sznurowadeł ma postać prostokątnej rurki. Przelotka dookoła sznurowadeł jest zszyta tylko częściowo, a poniżej znajduje się przerwa na długości panelu śródstopia. Język jest wykonany z tego samego materiału, co reszta buta, czyli ze skóry lub zamszu. Naszywka na języku jest przyszyta wzdłuż dolnej części, ale luźno zapętla się nad jego szczytem i rozciąga się w dół jego spodu. Na dole po bokach widać swooshe Nike (charakterystyczna łyżwa Nike), z tym że są one wycięte w tylnych i środkowych nakładkach na stopy, co generuje dodatkową głębię. Tymczasem obrzeże jest precyzyjnie wykonane w taki sposób, aby skóra wygięła się w łuk nad górną linią, zanim połączy się z podszewką przeciwną.

  Model Air Force 1 Pixel odznacza się także charakterystycznym logotypem wykonanym poprzez pomysłowe ujęcie napisów "Nike" i "AF1", których litery zostały wkomponowane w kształty kostek, nadając im atrakcyjny, efekt 3D. Na prawym bucie znajduje się sześcian Nike na wkładce, a sześcian AF1 nad zakładką języka i panelem pięty, natomiast w lewym jest odwrotnie. Co więcej, zakładki na pięcie mają kwadratowe krawędzie, co uzupełnia kanciasty wygląd tego pikselowego sneakera.

  Ranking Nike Air Force 1 Pixel
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód