SPORTSHOWROOM

Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Pixel)

  • Styl

Air Force 1 Pixel

Air Force 1 Pixel, który został zaprojektowany jako Low sneaker dla kobiet, jest ubrany w przyciągające wzrok pikselowe detale, które nadają mu urzekający wygląd. Zaczynając pod stopą, podeszwa zewnętrzna ma dwie wyraźne sekcje w kształcie pudełka, jedną pod przednią częścią stopy, drugą pod piętą. Zazwyczaj mają one inny kolor niż reszta podeszwy, na przykład kolorystyka Amethyst Ash, z pluszową fioletową zamszową cholewką, ma liliowy odcień na wyciętych kwadratach, które kontrastują z białą podeszwą zewnętrzną. Jednak w kilku wybranych wersjach, takich jak Cargo Khaki, kolor jest taki sam - tutaj biały na całej podeszwie, aby zrównoważyć głęboki zielony zamsz na górze. Wokół krawędzi podeszwy zewnętrznej, zamiast ich regularnego układu, nierównomiernie rozmieszczone występy mają różne kształty i rozmiary. Efekt ten rozciąga się na blokową podeszwę środkową, w której zastosowano nową konstrukcję, która obejmuje piankę wraz z gumowymi kapsułkami w obszarach narażonych na uderzenia, co zapewnia dodatkowy komfort i trwałość.

Nike Air Force 1 Pixel spoczywa na wysokiej podeszwie środkowej, która zawiera gładkie obszary, a także teksturowane i godną uwagi sekcję wystającą z przedniej części stopy. Geometryczne wzory przerywają napis Air na podeszwie środkowej i jej szwy. Oba zostały podzielone na dwie części, z przesuniętym tekstem i przeszyciami pojawiającymi się tylko w niektórych obszarach, zatrzymując się w miejscu, w którym pięta została podzielona. Czubek podeszwy zewnętrznej, rzucający się w oczy dzięki wzorom przyczepności w kształcie gwiazdy, również sięga dalej w górę przedniej części stopy. Ostatnim szczegółem podeszwy środkowej są dwa małe pikselowe wgłębienia w środkowej części śródstopia, które znajdują się przed gumowym paskiem zawierającym współrzędne: 45.4888 N, 122.8013 W - oznaczające skrzyżowanie w Beaverton w Stanach Zjednoczonych, niedaleko siedziby Nike. Podczas gdy większość Nike Air Force 1 Pixels, takich jak kolorystyka All-White, ma podeszwę środkową w jednym odcieniu, istnieją rzadkie modele, które wykorzystują kolorowe akcenty na niektórych z tych detali. Godnym uwagi przykładem jest edycja Have A Good Game, która ma zarówno żółte, jak i zielone elementy na podeszwie środkowej, pasujące do pastelowych kolorów różu, fioletu i błękitu na reszcie buta.

Te pikselowe elementy są kontynuowane na całej cholewce, zaczynając od obszaru palców, gdzie perforacje są małymi kwadratami zamiast okręgów. W modelu AF1 Pixel są one rozmieszczone w unikalny sposób - 10 otworów zorganizowanych w jedną linię po cztery, otoczoną rzędem trzech po obu stronach. Przesuwając się w górę stopy, oczka mają również kształt kwadratu, podczas gdy zamek sznurowadła jest prostokątną rurką. Tylko kilka butów Air Force 1 Pixel jest pozbawionych tej blokady sznurowadeł, takich jak Desert Sand, z odważnymi czarnymi szprychami i bladoniebieskim panelem na pięcie. Wokół sznurówek, eyestay jest zszyty tylko wzdłuż części jego krawędzi, z przerwą wzdłuż panelu śródstopia poniżej. Za tym język jest wykonany z tego samego materiału co reszta buta, niezależnie od tego, czy jest to skóra czy zamsz, z wyjątkiem modeli takich jak Gold Chain, których język i swoosh są wykonane z szarego sztruksu, a cholewka jest wykonana ze skóry. Naszywka na języku jest przyszyta wzdłuż dolnej części, ale luźno oplata jego szczyt i rozciąga się w dół od spodu. Ta etykieta zwykle wyświetla jeden odcień na całym tle, ale świeże wydanie wykorzystało to jako szansę na dodanie odrobiny stylu do zewnętrznej strony poprzez gradient kolorów, który przechodzi od czerwieni do pomarańczy. Po bokach można zobaczyć swooshe Nike, ale są one wpuszczone w tylne i środkowe nakładki, generując dodatkową głębię. Chociaż kolorystyki takie jak Ghost Aqua wykorzystują ten sam odcień zarówno na swooshu, jak i cholewce, wiele sneakersów Pixel ozdabia logo Nike ekscentrycznymi wzorami. Są to między innymi Zebra z szarą i białą grafiką oraz Leopard SE, którego swoosh ma brązowe tło z czarnymi naszywkami na górze.

Air Force 1 Pixel mają również charakterystyczny branding wykonany dzięki pomysłowemu wykorzystaniu tekstu Nike i AF1, którego znaki zostały opracowane w kształcie sześcianu, tworząc fajny wygląd 3D. Prawy but ma kostkę Nike na wkładce i kostkę AF1 na zakładce języka i panelu pięty, podczas gdy po lewej stronie jest odwrotnie. Często ten branding wyróżnia się czernią lub innym odcieniem na tle tych elementów, na przykład na jasnobeżowej i białej wersji Cashmere. W przypadku modelu Summit White nie ma jednak różnicy w kolorze, co oznacza, że efekty brandingu pojawiają się subtelnie na jego zewnętrznej stronie. Z tyłu zakładki na piętę mają kwadratowe krawędzie, uzupełniając w ten sposób charakterystyczny kanciasty design tych damskich sneakersów.

Ranking Nike Air Force 1 Pixel
(0)

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód