SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (LXX)

  • Styl

  Air Force 1 LXX

  Nike Air Force 1 LXX zostały wykonane przy użyciu precyzyjnych szwów, dzięki czemu ten damski model wygląda na dobrze wykonany. Jest to widoczne w cholewce, która w wersjach takich jak Sea Glass ma niekonwencjonalny swoosh, który został podzielony na dwie części poziomo w części leżącej na śródstopiu. Jego ogon znajduje się na górze tylnego panelu, a następnie owija się pod nim na szwie obok śródstopia. Ta część swoosha nie jest połączona z cholewką na środku, co czyni ją bardziej paskiem niż nakładką. Tam, gdzie jego koniec przechodzi pod panelem pięty, ciasne szwy wzdłuż krawędzi panelu stają się dłuższe, luźniejsze i wcięte.

  Po obu stronach zagłębionej sekcji śródstopia szwy nakładek na przednią i tylną część buta AF1 LXX biegną tylko częściowo w górę. Daje to miejsce na przednią połowę swoosha, która przechodzi pod ćwierć segmentem, podczas gdy krótki pasek szwów mocuje materiał, czy to skórzany, czy zamszowy, z powrotem do buta na górze. Przód swoosha jest podzielony poziomo na dwie części, z dolną częścią wszytą pod spodem i czubkiem utrzymywanym w miejscu przez jedną nić. Zazwyczaj dwie części, które składają się na przednią połowę swoosha, są w różnych kolorach, na przykład na Glacier Blue, gdzie górna część logo Nike jest biała, a dolna część ma przyjemny błękitny odcień. Często są one również wykonane z różnych materiałów, z wersjami takimi jak Malt z kudłatym zamszem obok skóry, a Vandalized z nubukiem na górze i syntetyczną skórą poniżej. Aby zakończyć wyszukane szwy, dynamiczne zygzakowate linie biegną w dół paska pięty i wzdłuż dolnej części eyestay poniżej koronkowych dubrae.

  Charakterystyczny branding również zdobi Air Force 1 LXX, z prostym napisem "Nike" na panelu pięty. Na każdej stopie dwie boczne litery są całkowicie wytłoczone, podczas gdy środkowe mają tylko wytłoczone kontury, tworząc ciekawy efekt lustrzanego odbicia. Ta odblaskowa stylizacja występuje również w perforacjach, które pokrywają tylko boczną połowę każdego pola palców, pozostawiając środkową stronę gładką.

  W międzyczasie, swooshe wkładki są podzielone jak te na zewnątrz i zostały wydrukowane w przeciwnych kierunkach. Koronkowe paski mają wcięty tekst AF1 w prostokątnym obramowaniu i są dostępne w różnych odcieniach, od złamanej bieli w kolorze Pink Foam do czerni w kolorze Light Orewood Brown. Naszywki na cienkim języku LXX zostały zamienione tak, że wewnętrzna ma napis Nike Air Force 1, a zewnętrzna wyświetla informacje o modelu obok kodu QR.

  Oprócz tych niecodziennych wersji, pojawiło się również kilka wybranych sneakersów LXX, które zachowując Low kołnierz, mają bardziej konwencjonalny wygląd dzięki zastosowaniu tradycyjnych swooshy, toe box, który ma rozpoznawalny wachlarz perforacji i regularny branding wytłoczony na języku i pięcie. Należą do nich Vachetta Tan, ze złotymi koronkowymi dubrami i woskowym tekstem wkładki, Toasty, z unikalnymi pikowanymi panelami cholewki oraz University Blue, który ma klasyczne zamszowe swooshe na bokach. Te z Floral Pack również podążają za tym stylem, choć każdy but w zestawie jest ozdobiony atrakcyjną kwiecistą grafiką. Współpraca Swarovski, która podobnie jak inne projekty LXX została stworzona specjalnie dla kobiet, ponownie miesza rzeczy dzięki ekscentrycznym płytkom TPU, które zostały wysadzane odblaskowymi kryształami, aby uzyskać charakterystyczny wygląd. Serena Williams Design Crew wyprodukowała również model o nazwie LXX. Ma on alternatywną konstrukcję, która obejmuje cholewkę ze skórzaną powłoką połączoną pośrodku złotym zamkiem błyskawicznym zamiast sznurowadeł. Niezależnie od zawiłości projektu, wszystkie te sneakersy mają ostry wygląd, który idealnie pasuje do artystycznego motywu Nike Air Force 1 LXX.

  Ranking Nike Air Force 1 LXX
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód