SPORTSHOWROOM
Nike VaporMax 2020

Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Linia

  • Kolekcja (Air VaporMax)

  • Model (2020)

Nike VaporMax 2020

Nike VaporMax 2020

29 artykuły

Ekologiczne buty Nike to powód do narodowej dumy.

Nearby

Air VaporMax 2020

Aby poznać poziom zaufania Nike do tego odświeżonego, bardziej ekologicznego i bardziej kolorowego modelu, należy wiedzieć, że pierwotnie zaprezentowano Nike VaporMax 2020 jako część kolekcji „Medal Stand” zespołu z USA. Te buty są podniesione do rangi dumy narodowej.

Za to poczucie dumy odpowiadają dwa kluczowe słowa: zrównoważony rozwój. Tę nową aktualizację designu VaporMax 2020 wykonano w 75% z pochodzących z recyklingu odpadów produkcyjnych, a łączna waga buta to aż 50% materiałów pochodzących z odzysku. Cholewka została skonstruowana przy użyciu przełomowej technologii Nike Flyknit w której, w przeciwieństwie do marnotrawstwa cięcia i szycia, przędze zaprojektowane są z precyzją, aby zmniejszyć ilość odpadów. Ta technika pozwala również na bliskie przenikanie wielu wspaniałych kolorów w jednym materiale. Dodatkowo, przędze w 67% wagi wykonane są z ponownie wykorzystanych materiałów poprzemysłowych, a także różnych odtworzonych komponentów (w tym odpadów z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu), co zmniejsza potrzebę wytwarzania większej ilości surowców petrochemicznych.

Temat recyklingu sięga jeszcze dalej, ponieważ wkładka Ortholite została wykonana w około 50% z materiału pochodzącego z recyklingu, a język jest skonstruowany w co najmniej 80% z ponownie użytej pianki. Osłona pięty i palców zawiera około 60% odtworzonego TPU, tworząc hipnotyzujący wzór, który wyraża poczucie kreatywności i dynamiki. W kwestii wygody, technologia FlyEase zapewnia łatwość użytkowania i możliwość regulacji, a także amortyzację VaporMax. Air VaporMax 2020 to osiągnięcie nowoczesnej inżynierii, poprzez którą udowodniono, że masowa produkcja i zrównoważony rozwój tworzą pozytywny, symbiotyczny związek przyszłości.

Ranking Nike VaporMax 2020
(0)

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód