SPORTSHOWROOM SPORTSHOWROOM
  Nike VaporMax 2020

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Pochodzenie

  • Marka (Nike)

  • Kolekcje (Air VaporMax)

  • Model (2020)

  • Rozmiar

  • Kolorystyka

  • Należność

  Nike VaporMax 2020

  Nike VaporMax 2020

  26 artykuły

  Ekologiczne buty Nike to powód do narodowej dumy.

  Air VaporMax 2020

  Aby poznać poziom zaufania Nike do tego odświeżonego, bardziej ekologicznego i bardziej kolorowego modelu, należy wiedzieć, że pierwotnie zaprezentowano Nike VaporMax 2020 jako część kolekcji „Medal Stand” zespołu z USA. Te buty są podniesione do rangi dumy narodowej.

  Za to poczucie dumy odpowiadają dwa kluczowe słowa: zrównoważony rozwój. Tę nową aktualizację designu VaporMax 2020 wykonano w 75% z pochodzących z recyklingu odpadów produkcyjnych, a łączna waga buta to aż 50% materiałów pochodzących z odzysku. Cholewka została skonstruowana przy użyciu przełomowej technologii Nike Flyknit w której, w przeciwieństwie do marnotrawstwa cięcia i szycia, przędze zaprojektowane są z precyzją, aby zmniejszyć ilość odpadów. Ta technika pozwala również na bliskie przenikanie wielu wspaniałych kolorów w jednym materiale. Dodatkowo, przędze w 67% wagi wykonane są z ponownie wykorzystanych materiałów poprzemysłowych, a także różnych odtworzonych komponentów (w tym odpadów z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu), co zmniejsza potrzebę wytwarzania większej ilości surowców petrochemicznych.

  Temat recyklingu sięga jeszcze dalej, ponieważ wkładka Ortholite została wykonana w około 50% z materiału pochodzącego z recyklingu, a język jest skonstruowany w co najmniej 80% z ponownie użytej pianki. Osłona pięty i palców zawiera około 60% odtworzonego TPU, tworząc hipnotyzujący wzór, który wyraża poczucie kreatywności i dynamiki. W kwestii wygody, technologia FlyEase zapewnia łatwość użytkowania i możliwość regulacji, a także amortyzację VaporMax. Air VaporMax 2020 to osiągnięcie nowoczesnej inżynierii, poprzez którą udowodniono, że masowa produkcja i zrównoważony rozwój tworzą pozytywny, symbiotyczny związek przyszłości.

  Ranking Nike VaporMax 2020
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. Zobacz naszą polityce plików cookie.

  Kontynuuj

  Choose your country

  Europe

  Americas

  Asia Pacific

  Africa

  Middle East