SPORTSHOWROOM
Nike VaporMax 2019

Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air VaporMax)

  • Model (2019)

Nike VaporMax 2019

Air VaporMax 2019

Od czasu premiery w 2017 roku, produkcja nowych, ekscytujących i ulepszonych VaporMax nieustannie trwa. Nike VaporMax 2019 to trzecia edycja brandu, a zespół projektowy dokonał przeglądu oryginału, usuwając zdefiniowaną technologię Flyknit. Ta decyzja została podjęta po dokładnych testach, a opinie zebrane z całego świata wykazały, że cholewka mogłaby być bardziej wspierająca.

Tylko coś przełomowego mogło zastąpić wirtuozowski Flyknit; wprowadzono więc nowy materiał o nazwie Nexkin. Zniknęły pojedyncze przędze, a pojawił się ‘przezroczysty, rozciągliwy materiał’. Nexkin jest podobny do Flyknit pod względem oddychalności, lekkości oraz właściwości otulania stopy niczym skarpetka, ale podnosi poprzeczkę w kwestii stabilności, wsparcia, wytrzymałości i wodoodporności.

Nike nie poprzestało jednak na tym. Podobnie Flywire został wymieniony na wewnętrzny design o konstrukcji klatki, rozciągający się od podeszwy do sznurówek. Struktura, która jest widoczna przez przezroczysty materiał zewnętrzny, naśladuje estetykę i inżynierię mostu wiszącego. Nie tylko zapewnia stabilność, lecz także pielęgnuje kluczowe motywy wizualne VaporMax 2019, poprzez zdobienia paskami TPU wzdłuż cholewki. Materiał Nexkin zapewnia żywą kolorystykę, podczas gdy powłoka TPU dodana do poduszki powietrznej nadaje nieprzezroczystość, tworząc dzięki temu różnorodność kolorów.

Oczywiście nie wszystko uległo zmianie. Air VaporMax 2019 zachowują doskonałą technologię podeszwy środkowej i zewnętrznej, pełną długość, lekkość, elastyczność oraz ponadczasowy wygląd, odpowiadający zarówno osobom noszącym je na co dzień, sportowcom, jak i biegaczom.

Ranking Nike VaporMax 2019
(0)

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód