SPORTSHOWROOM SPORTSHOWROOM
  Nike VaporMax Plus

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Pochodzenie

  • Marka (Nike)

  • Kolekcje (Air VaporMax)

  • Model (Plus)

  • Rozmiar

  • Kolorystyka

  • Należność

  Nike VaporMax Plus

  Nike VaporMax Plus

  5 artykuły

  Dziedzictwo marki i wysoka wydajność łączą się, aby stworzyć ikonę.

  Air VaporMax Plus

  Nike VaporMax Plus łączy kultową, oldschoolową estetykę z najnowocześniejszą technologią; doskonała synergia przeszłości i przyszłości.

  Buty nawiązują do wzornictwa Nike Air Max Plus; modelu, który kiedyś sam w sobie był przełomowy pod względem estetycznym i technicznym. Jego znaczenie zostało podkreślone poprzez kult, jakim cieszył się w europejskich stolicach, czego przykładem jest nadany mu w Paryżu przydomek “le requin” czyli rekin. Inspiracją oryginalnego desingu były palmy, reprezentowane przez powłokę TPU, która otacza but, a cholewka nawiązuje do ogona wieloryba, co dodaje tropikalnego charakteru. Ale to żywe kolory sprawiły, że TNy tuned air stały się elementem garderoby, który przyciąga uwagę.

  Ponadto, Air VaporMax Plus łączy dziedzictwo estetyczne lat 90. z jedną z najbardziej udanych, wygodnych, miękkich i wspierających technologii Nike: VaporMax. Ten składający się z systemu kanałów i poduszek design podeszwy środkowej, daleki od bycia przykładem powściągliwości w umiejętnościach technicznych, jest także dopełnieniem niekonwencjonalnego stylu Plusa. W ten sposób Nike stworzyło nowoczesną klasykę.

  Pod względem desingu pozostaje wierny oryginałowi, zachowując inspirowany wielorybem łuk w podeszwie środkowej, a także korzystając z neoprenowej cholewki z wytłoczonymi detalami w stylu retro. VaporMax Plus zyskał mocniejszą klatkę, swoosh został przeniesiony, a logo „Vm air” znalazło się z tyłu buta. Ten model pozostaje wierny doskonałemu nawykowi modernizowania Nike, przy jednoczesnym poszanowaniu ich dziedzictwa.

  Ranking Nike VaporMax Plus
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. Zobacz naszą polityce plików cookie.

  Kontynuuj

  Choose your country

  Europe

  Americas

  Asia Pacific

  Africa

  Middle East