SPORTSHOWROOM SPORTSHOWROOM
  Nike VaporMax 360

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Pochodzenie

  • Marka (Nike)

  • Kolekcje (Air VaporMax)

  • Model (360)

  • Rozmiar

  • Kolorystyka

  • Należność

  Nike VaporMax 360

  Air VaporMax 360

  Nike VaporMax 360 to proste połączenie dwóch typów obuwia. Jest to wersja Air Max 360 z 2006 roku, która została opracowana na nowo w 2018 roku dzięki amortyzacji VaporMax, stworzonej z częściowo wolnostojących rurek ciśnieniowych, które zapewniają poczucie miękkości i rozłożenia ciężaru przy każdym kroku. To połączenie stylu lat 2000 z najnowszym przełomem Nike w dziedzinie inżynierii komfortu.

  Oryginalne Air Max 360 zostały umieszczone na 360-stopniowej poduszce Air, dzięki czemu stały się bardzo popularnym butem do biegania oraz fundamentem przyszłych modeli Air Max. Ich sylwetka stworzyła idealną perspektywę do hybrydyzacji z nową technologią Nike VaporMax, która sama w sobie jest pełnowymiarową, ultralekką i bezszwową technologią środkowej i zewnętrznej podeszwy.

  Cholewka zachowała znane już, lekkie i połączone ze sobą syntetyczne skórki TPU, które tworzą futurystyczną estetykę nawiązującą do ruchu obrotowego. Oddychający język z siateczki biegnie przez środek buta, przechodząc w ochronny podnosek, mudguard na całej długości i zapiętek z lakierowanej skóry, która nadaje dodatkową sztywność. Generalny styl i zastosowanie materiałów pozostają wierne oryginalnej wersji z 2006, które dobrze uzupełnia lśniąca technologia VaporMax.

  Wizualne ulepszenia obejmują nowy swoosh w odcieniu opalizującego srebra, obszyty grubą czarną nitką, co sprawia, że buty są bardziej z lat 2000, niż oryginalne 360. Napis na języku brzmi “VaporMax 360”, w przeciwieństwie do pierwotnego “Air Max 360”, a cztery przelotki między sznurówkami zmieniły swoją standardową ozdobę “2006” na rzecz “2020”.

  Ranking Nike VaporMax 360
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. Zobacz naszą polityce plików cookie.

  Kontynuuj

  Choose your country

  Europe

  Americas

  Asia Pacific

  Africa

  Middle East