SPORTSHOWROOM
Nike VaporMax 360

Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air VaporMax)

  • Model (360)

Nike VaporMax 360

Air VaporMax 360

Nike VaporMax 360 to proste połączenie dwóch typów obuwia. Jest to wersja Air Max 360 z 2006 roku, która została opracowana na nowo w 2018 roku dzięki amortyzacji VaporMax, stworzonej z częściowo wolnostojących rurek ciśnieniowych, które zapewniają poczucie miękkości i rozłożenia ciężaru przy każdym kroku. To połączenie stylu lat 2000 z najnowszym przełomem Nike w dziedzinie inżynierii komfortu.

Oryginalne Air Max 360 zostały umieszczone na 360-stopniowej poduszce Air, dzięki czemu stały się bardzo popularnym butem do biegania oraz fundamentem przyszłych modeli Air Max. Ich sylwetka stworzyła idealną perspektywę do hybrydyzacji z nową technologią Nike VaporMax, która sama w sobie jest pełnowymiarową, ultralekką i bezszwową technologią środkowej i zewnętrznej podeszwy.

Cholewka zachowała znane już, lekkie i połączone ze sobą syntetyczne skórki TPU, które tworzą futurystyczną estetykę nawiązującą do ruchu obrotowego. Oddychający język z siateczki biegnie przez środek buta, przechodząc w ochronny podnosek, mudguard na całej długości i zapiętek z lakierowanej skóry, która nadaje dodatkową sztywność. Generalny styl i zastosowanie materiałów pozostają wierne oryginalnej wersji z 2006, które dobrze uzupełnia lśniąca technologia VaporMax.

Wizualne ulepszenia obejmują nowy swoosh w odcieniu opalizującego srebra, obszyty grubą czarną nitką, co sprawia, że buty są bardziej z lat 2000, niż oryginalne 360. Napis na języku brzmi “VaporMax 360”, w przeciwieństwie do pierwotnego “Air Max 360”, a cztery przelotki między sznurówkami zmieniły swoją standardową ozdobę “2006” na rzecz “2020”.

Ranking Nike VaporMax 360
(0)

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód