SPORTSHOWROOM
  Nike VaporMax EVO

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Linia

  • Kolekcja (Air VaporMax)

  • Model (EVO)

  Nike VaporMax EVO

  Air VaporMax EVO

  Niesamowita linia słynnych i pożądanych butów Air Max przez lata kusiła i ekscytowała zarówno entuzjastów, jak i okazjonalnych kupujących. W przypadku tego buta, nazywanego “Evolution of Icons”, Nike wpadło na ekscytujący pomysł, aby połączyć wszystkie najlepsze elementy w jeden model butów i umieścić je na nowej technologii VaporMax. Powitajcie buty Nike VaporMax EVO.

  Design składa się z 7 ikon Nike, takich jak cholewka z TPU z Air Max Plus, zewnętrzna zamszowa estetyka w kolorze chevron z 1996 roku, skórzany mudguard i swoosh z 1993 roku, długi zamszowy pasek boczny z lat 90., częściowo obramowane TPU z Solas & Tuned 99, plus ogólny kształt i toebox z syntetycznej siateczki z modelu 180+. Wszystkie te elementy tworzą but o niesamowitej głębi, zarówno pod względem estetycznym, jak i historycznym, co wzbudza radość w entuzjastach sneakersów, którzy znają, pielęgnują i kochają linię Air Max.

  Technologia VaporMax wykorzystuje najwyższą ekspresję Air, zapewniając sprężystość na każdym kroku, piankową podeszwę zewnętrzną oraz gumowe wypustki dla dodatkowej przyczepności. Znakowanie Nike znajduje się na języku, a swoosh zaczyna się w środkowej części i przesuwa aż do pięty, sięgając do dużej plakietki „EVO”. VaporMax EVO to śmiały, odważny hołd dla całej przeszłości Air Max, wykonany w dobrym stylu.

  Ranking Nike VaporMax EVO
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód