SPORTSHOWROOM SPORTSHOWROOM
  Nike VaporMax 2021

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Pochodzenie

  • Marka (Nike)

  • Kolekcje (Air VaporMax)

  • Model (2021)

  • Rozmiar

  • Kolorystyka

  • Należność

  Nike VaporMax 2021

  Nike VaporMax 2021

  23 artykuły

  Przeplatany styl i zrównoważony rozwój nowoczesnego buta sportowego.

  Air VaporMax 2021

  Koncepcja innowacyjności Nike odeszła od wydajności i skierowała się w stronę ważniejszej globalnie kwestii jaką jest zrównoważony rozwój. Symbolem tego jest fakt, że waga netto buta składa się w ponad 40% z materiałów pochodzących z recyklingu.

  Model 2021 honoruje wersję 2020 w ciągłym dążeniu do zrównoważonego rozwoju dzięki zaawansowanej technologii Flyknit i wysokowydajnemu systemowi VaporMax. Jednak główna zmiana pojawia się w części sznurowania: Nike VaporMax 2021 preferuje standardowe sznurowadła, w przeciwieństwie do FlyEase w edycji 2020.

  Jednocześnie główne funkcje zostały znacznie ulepszone. Oryginalnie zaprojektowane do poprawienia wydajności biegowej, dwie poduszki gazowe Air w modelu VaporMax składają się z oddzielnych części, które zapewniają więcej powietrza pod stopami, niż kiedykolwiek wcześniej, i są wykonane w około 50% z surowców wtórnych.

  Są połączone z podeszwą, która zawiera Nike Grind (kolejna technologia Nike zawierająca materiały z recyklingu), aby but trzymał się podłoża. Poduszka Air łączy się za pomocą wzmocnionych, wykonanych z materiałów wtórnych klipsów z TPU, z super rozciągliwą, postindustrialną cholewką Flyknit z recyklingu. Ta drobna innowacja oferuje także miękki kołnierz otaczający Twoją kostkę, ozdobiony przyszytymi swooshami na śródstopiu, które dodają stylistycznego rozmachu.

  Jedną z największych zalet Air VaporMax 2021 jest ich wszechstronny wygląd. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć poprzez swoje wybory modowe, VaporMax 2021 Ci to zapewni.

  Ranking Nike VaporMax 2021
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. Zobacz naszą polityce plików cookie.

  Kontynuuj

  Choose your country

  Europe

  Americas

  Asia Pacific

  Africa