SPORTSHOWROOM

Nike Zoom Vomero 5 ‘Supersonic’

"Light Bone & Black"

FN7649-110

Nike Zoom Vomero 5 ‘Supersonic’ FN7649-110 01
Nike Zoom Vomero 5 ‘Supersonic’ FN7649-110 02
Nike Zoom Vomero 5 ‘Supersonic’ FN7649-110 03
Nike Zoom Vomero 5 ‘Supersonic’ FN7649-110 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Nike Zoom Vomero 5 "Supersonic" tworzy uderzające kontrasty w jasnej kości i czerni, wykorzystując różnorodne odcienie bieli wraz z mocnymi ciemnymi akcentami. Gumowa podeszwa zewnętrzna ma znajome waflowe nakładki, które można znaleźć w wielu klasycznych butach do biegania Nike, te pod przednią częścią stopy są w kolorze neutralnej szarości z półprzezroczystymi nakładkami na każdym czubku, a te pod piętą są beżowe z delikatnymi czarnymi plamkami. Kolejny częściowo przezroczysty element znajduje się pod łukiem stopy, a głębokie rowki między formacjami bieżnika są mieszanką kremowych odcieni. Świecące w ciemności elementy podświetlają podeszwę zewnętrzną w nocy, a użycie gumy węglowej BRS 1000 do ochrony obszarów o wysokim zużyciu jest sygnalizowane wytłoczonym tekstem w jednej z nakładek na piętę. Więcej napisów zostało wytłoczonych na podeszwie środkowej, której dwukolorowej, białawej części zewnętrznej towarzyszą gąbczaste czarne bloki na bocznej pięcie. W białej części znajdują się dwa napisy: Cushlon i Nike Zoom, pierwszy sugerujący miękki materiał wyściełający zastosowany w większości podeszwy, drugi eksponujący obecność responsywnej amortyzacji Nike Air wewnątrz.

Kompozytowa cholewka jest pokryta wieloma różnymi materiałami w różnych atrakcyjnych kombinacjach. Kawałek skóry Neutral Grey zakrywa palce, a dwa odblaskowe paski akcentują jego boki. W przedniej części buta znajduje się warstwa białej siateczki otoczona czarną skórzaną nakładką. Przesuwając się dalej w górę buta, beżowy zamsz tworzy eyestay, a białe sznurowadła wiążą się nad czarną częścią języka. Są one utrzymywane na miejscu przez kilka pętli sznurowadeł i kawałek beżowego materiału tekstylnego, który biegnie przez środek języka, z białym odblaskowym paskiem pośrodku. W górnej części powierzchnia języka staje się siateczką w kolorze opalenizny z wszytą prostokątną etykietą. Niebieski tekst Vomero 5 pojawia się jasno na czarnym banerze wzdłuż dolnej krawędzi etykiety, a jego beżowa górna część ma spiralny biały emblemat, który zawiera swoosh Nike.

Nad każdym śródstopiem znajduje się złożona struktura z siateczkową warstwą podstawową pokrytą jasnoszarą plastikową klatką z wachlarzem prętów rozciągających się od krawędzi języka w kierunku podeszwy środkowej. Zapewnia to szereg otworów, które ułatwiają oddychalność po bokach stopy. Zakrzywione kawałki skóry nakładają się na każdą krawędź plastikowego panelu w dwóch odcieniach złamanej bieli, a cała konstrukcja śródstopia jest zwieńczona jasnym białym skórzanym swooshem.

Tymczasem pięta jest uformowana z podobnej mieszanki materiałów, jak te znalezione w przedniej części stopy, z białą siateczką wokół kołnierza, a następnie czarnym paskiem skóry na środku i solidnym plastikowym zapiętkiem pod spodem. Jasnobeżowa powierzchnia tego ostatniego elementu została ozdobiona serią zygzakowatych linii, które tworzą trójkątne kształty w poprzek pięty, z których niektóre są otwarte, aby umożliwić lepszą wentylację, a inne są szczelnie zamknięte, aby chronić tylną część stopy. Podobnie jak palce, skórzany element na pięcie ma srebrzyste paski wyściełające każdą stronę, ale tutaj jest dodatkowy efekt swoosha w samym środku nakładki.

Wewnątrz buta miękka czarna wyściółka pomaga zapewnić przytulne dopasowanie wokół kostek, a wkładka została ozdobiona przyciągającą wzrok niebiesko-czarną grafiką przedstawiającą szorstką miejską scenerię. Na zewnątrz niektóre nakładki kryją ukrytą niespodziankę, ponieważ czarne nakładki są pokryte aktywowanym światłem materiałem, który służy do jeszcze mocniejszego podkreślenia odblaskowych detali. Zapewnia to, że swoosh na pięcie wyróżnia się dla wszystkich, uzupełniając w ten sposób ten wyrafinowany sneaker lśniącym blaskiem.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód