SPORTSHOWROOM

Nike Air Force 1 x Tiffany & Co.

"1837"

DZ1382-001

Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. DZ1382-001 01
Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. DZ1382-001 02
Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. DZ1382-001 03
Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. DZ1382-001 04
Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. DZ1382-001 05

Przejdź do

  • Nike

Ten wyrafinowany model Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. 1837 jest wyposażony w wiele ekskluzywnych detali, które nadają mu wyrafinowany wygląd. Podeszwa jest w większości czarna, począwszy od lekko teksturowanej podeszwy środkowej, na której bocznej części pięty wytłoczono napis Air o gładkim wykończeniu. Ten sam gładki efekt pokrywa górną krawędź podeszwy środkowej nad linią szwów, które biegną wokół niej, gdzie nakrapiana guma zmienia się w równą powierzchnię. Pod stopą, na podeszwie zewnętrznej po raz pierwszy zastosowano kolor Tiffany Blue. Ten natychmiastowo rozpoznawalny odcień turkusu podkreśla środkowe okręgi fal uchwytów pierścieni obrotowych, które rozchodzą się pod piętą i przednią częścią stopy.

Na cholewce zastosowano tę samą paletę kolorów - czerń pokrywa aksamitną skórę nubukową w obszarze palców i śródstopia, a także nakładki na każdym końcu buta. W innych miejscach, w okolicach oczu i zapiętka, zastosowano skórę o różnej fakturze, a wewnętrzna wyściółka wykonana jest z gładkiej skóry premium, również w kolorze czarnym, co nadaje butom jeszcze bardziej luksusowy charakter. Czarny język jest wypełniony miękkim materiałem płóciennym z elegancką prostokątną naszywką z napisem "Tiffany" wykonanym srebrną kaligrafią. Błyszczący srebrny znak firmowy Nike Air znajduje się poniżej na niebieskiej wkładce Tiffany Blue, a tekst na pięcie jest wyhaftowany na czarno.

Grube czarne sznurowadła zabezpieczają stopę, a zwykłe skórzane sznurowadło można zastąpić srebrną opcją, która jest dostępna osobno wraz z innymi wspaniałymi srebrnymi akcesoriami. Niebieskie łuki Tiffany'ego, wykonane ze skóry, ponownie podkreślają markę wzdłuż boków buta, a ostatni srebrny detal dodaje projektowi wyrafinowania. Ostatnim srebrnym elementem jest srebrny element nawleczony na pasek przy pięcie każdego trampka. Jest on delikatnie wygrawerowany z nazwą luksusowej marki jubilerskiej, literami "NY" symbolizującymi jej rodzinne miasto oraz liczbą "925". Oznacza to jakość, wyróżniając metal jako autentyczne srebro i uzupełniając model o wyrafinowanie i styl, z którego obie marki są znane.

  • Płeć Mezczyzni / Kobiety
  • Marka Nike
  • Kolekcja Air Force 1
  • Styl Low
  • Kod stylu DZ1382-001

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód