SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High

"Chicago"

555088-101

Jordan 1 Retro High 555088-101 01
Jordan 1 Retro High 555088-101 02
Jordan 1 Retro High 555088-101 03
Jordan 1 Retro High 555088-101 04

Przejdź do

  • Nike

Trio odcieni prezentowanych na tym modelu Jordan 1 Retro High definiuje go jako kolorystykę Chicago. Wzorowany na oryginale z 1985 roku, jest zbudowany na solidnej gumowej podeszwie zewnętrznej pokrytej odcieniem Varsity Red. Połączenie koncentrycznych pierścieni w przedniej części stopy i wypustek wokół pięty sprawia, że jest to mocna i solidna podstawa do chodzenia, a biała podeszwa środkowa dodaje komfortu dzięki mieszance piankowej amortyzacji i zamkniętego powietrza.

Wysokiej jakości skóra tworzy różne panele, które składają się na cholewkę, ze wszystkimi trzema znanymi odcieniami na całej powierzchni. Biały działa jako warstwa spodnia, pojawiając się wzdłuż paneli w śródstopiu, gdy rozciągają się i zwężają w kierunku pięty, oraz w okolicy palców, z liniami oddychających perforacji. Nakładki Varsity Red stanowią błotnik przedniej części stopy i parę paneli za nim, a także tworzą podbicie oka, zapiętek i kołnierz. Ten ostatni element obejmuje czarny kołnierz i ma zestaw skrzydeł Air Jordan wciśniętych w jego boczną stronę w tym samym ciemnym odcieniu.

Tymczasem wewnątrz buta wyściełana czarna wyściółka pomaga chronić kostkę, a biała wkładka zawiera czarny branding Nike Air, który jest skierowany w przeciwnych kierunkach na każdej stopie. Czarne sznurowadła krzyżują się na białym języku, a naszywka Varsity Red wszyta w jej szczyt ma wpleciony biały napis Nike Air. Pośrodku pięty znajduje się mały kwadrat ze skóry w kolorze Varsity Red z dwiema białymi liniami przeszytymi w poprzek i dwoma paskami czarnej skóry wyłaniającymi się z jego boków. Rozszerzają się one, gdy sięgają w dół bocznych ścian buta, aby stać się potężnymi czarnymi szumami, które dopełniają kultowy wygląd tego klasycznego projektu Air Jordan.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód