SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Mid

"Chicago"

554724-173

Jordan 1 Mid 554724-173 01
Jordan 1 Mid 554724-173 02
Jordan 1 Mid 554724-173 03
Jordan 1 Mid 554724-173 04

Przejdź do

  • Nike

Tradycyjna kolorystyka modelu Jordan 1 Mid nadaje mu charakter retro i ikoniczny wygląd. Jego trio odcieni podąża śladami innych chicagowskich projektów, zaczynając od podeszwy zewnętrznej w kolorze Gym Red. Ta gumowa powierzchnia w jaskrawym kolorze ma koncentryczne pierścienie wychodzące z centralnego punktu pod środkową stroną przedniej części stopy, węzły w kształcie gwiazdy na palcach, grube wypustki zapętlające się wokół pięty i wgłębienie marki Nike pod łukiem stopy. Te zróżnicowane wzory przyczepności zapewniają użytkownikowi doskonałą przyczepność, a podeszwa środkowa tworzy uderzający kontrast estetyczny dzięki całkowicie białej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się mieszanka piankowej amortyzacji i zamkniętego powietrza, która zapewnia maksymalny komfort pod stopami.

Na cholewce czerwień i biel zostały ponownie umieszczone obok siebie, ta druga pojawia się na panelach śródstopia, palcach i zapiętku, a pierwsza zdobi błotnik w przedniej części stopy, dwie nakładki za nim, a także eyestay. Ponadto, żywy odcień Gym Red pojawia się na owinięciu kołnierza, gdzie wprowadza dalsze zróżnicowanie tonalne, otaczając czarny kołnierz i mały prostokąt skóry na środku pięty. Z obu stron tego ostatniego elementu wyłaniają się czarne skórzane szprychy, które przechodzą w dół boków i odważnie lądują na każdym panelu śródstopia.

Miękka wyściółka wnętrza jest również czarna, podobnie jak wkładka, na której znajduje się Jumpman w kolorze Gym Red. W międzyczasie, w górnej części stopy, palce oferują oddychającą powierzchnię dzięki wachlarzowi perforacji. Przesuwając się w górę buta, język jest wykonany z białego płótna i ma czarne sznurówki krzyżujące się nad nim, gdy przechodzą przez oczka, które zostały wciśnięte w nakładki przedniej części stopy, oczko i przód kołnierza. Na szczycie języka znajduje się etykieta Gym Red z wplecionym białym brandingiem Jumpman Air, a kolejny natychmiast rozpoznawalny symbol marki zdobi boczny kołnierz. Tutaj para skrzydeł Air Jordan została wytłoczona na owinięciu kołnierza w kolorze czarnym, tworząc w ten sposób ostatni niezapomniany element tej klasycznej chicagowskiej kolorystyki.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Wersja Chicago
  • Kod stylu 554724-173

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód