SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Chicago"

705329-600

Jordan 1 Low 705329-600 01
Jordan 1 Low 705329-600 02
Jordan 1 Low 705329-600 03
Jordan 1 Low 705329-600 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 1 Low to stylowa, niska wersja kultowej kolorystyki Chicago, z dobrze znanym trio odcieni zapewniającym ikoniczny wygląd. Zaczyna się to pod stopą, gdzie żywa czerwień Varsity pokrywa całą podeszwę zewnętrzną, w tym część z logo Nike wciśniętą pod łuk stopy. Przed tym wciętym obszarem koncentryczne okręgi wychodzą z centralnego punktu po środkowej stronie przedniej części stopy, przełączając się między grubymi i cienkimi liniami, aby zapewnić idealną przyczepność do skręcania i skręcania. Pięta ułatwia następnie solidne osadzenie stopy dzięki grubym, chwytnym strukturom, zapewniając w ten sposób wszechstronną przyczepność dla użytkownika. Na wierzchu znajduje się całkowicie biała podeszwa środkowa, której mieszanka pianki i amortyzacji Air sprawia, że buty są niezwykle wygodne w noszeniu.

Gładka skóra wypełnia następnie różne części cholewki, zaczynając od czystej białej warstwy spodniej, która tworzy pole palców i panele śródstopia. Pierwszy z nich jest ozdobiony hipnotyzującym wzorem perforacji w kształcie wachlarza, który pozwala stopie oddychać, podczas gdy drugi ma ukośną linię szwów dla precyzyjnie wykonanej estetyki. Nakładki Varsity Red tworzą następnie błotnik przedniej części stopy i dwie nakładki, które wznoszą się z podeszwy środkowej za nim, a także eyestay i dwie nakładki z tyłu buta. Te ostatnie elementy składają się z zapiętka i panelu pięty ozdobionego zestawem skrzydeł Air Jordan w kolorze czarnym.

Wnętrze buta ponownie łączy trzy atrakcyjne odcienie, ponieważ wyściółka jest czarna, wkładka biała, a branding Nike Air nadrukowany na wkładce Varsity Red. Powyżej znajduje się etykieta na górze języka, która odwraca układ kolorów na wkładce - ma powierzchnię w kolorze Varsity Red i białe logo Nike Air. Czarne sznurowadła są następnie wiązane na białym języku, a szerokie czarne swooshe rozciągają się wzdłuż boków, kończąc w ten sposób ten Air Jordan 1 w dobrym stylu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Wersja Chicago
  • Kod stylu 705329-600

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód