SPORTSHOWROOM

Nike Dunk Low

"University Blue"

DD1391-102

Nike Dunk Low DD1391-102 01
Nike Dunk Low DD1391-102 02
Nike Dunk Low DD1391-102 03
Nike Dunk Low DD1391-102 04

Przejdź do

  • Nike

Ta para butów Nike Dunk Lows ma klasyczny, dwukolorowy design, który nadaje im tradycyjny styl. Jego retro wygląd zaczyna się od gumowej podeszwy środkowej, która jest podzielona na białą podeszwę środkową i podeszwę zewnętrzną w kolorze University Blue. Pierwsza z nich ma przeszycia, które biegną w rowku na całym obwodzie, podczas gdy druga ma zestaw wzorów przyczepności, które zapewniają użytkownikowi dobry poziom przyczepności i wsparcia. Obejmują one koncentryczne okręgi wspomagające obracanie przedniej części stopy i solidne występy pod piętą. Poniżej łuku stopy znajduje się duża wcięta sekcja z napisem "Nike" i wyłaniającym się z niej swooshem.

Tymczasem cholewka łączy w sobie te same dwa kolory na całej powierzchni ze skóry premium. Biały działa jako warstwa podstawowa i jest widoczny w polu palców, przez panele śródstopia, wokół pięty i tuż pod kołnierzem. Na wierzchu znajduje się seria nakładek University Blue wykonanych z bardziej wytrzymałej skóry. W przedniej części buta znajduje się błotnik, który jest nakładany na górną część przez eyestay, który z kolei jest nakładany na tylną nakładkę. W związku z tym ten ostatni element ma wciśnięte oczka, dzięki czemu sznurowadła University Blue przechodzą przez nie u góry.

Mały półokrągły panel pięty również ma ten delikatny odcień niebieskiego, a jego powierzchnia została wyhaftowana pogrubionym białym tekstem Nike. Od spodu znajduje się para niebieskich pasków University Blue. Sięgają one w dół boków buta, a następnie przesuwają się nad górną częścią tylnej nakładki, aby spocząć na panelu śródstopia. W górnej części stopy biały płócienny język otrzymał niebieską krawędź, a na jego szczycie widać białą naszywkę z brandingiem University Blue Nike. Ostatni zestaw napisów Nike wyróżnia się bielą na wkładce, ponieważ reszta wnętrza jest całkowicie niebieska, dopełniając w ten sposób ten elegancki projekt.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Nike
  • Kolekcja Dunk
  • Styl Low
  • Kod stylu DD1391-102

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód