SPORTSHOWROOM

  Nike Dunk Low

  "Grey Fog"

  DD1391-103

  Nike Dunk Low DD1391-103 01
  Nike Dunk Low DD1391-103 02
  Nike Dunk Low DD1391-103 03
  Nike Dunk Low DD1391-103 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ta elegancka para butów Nike Dunk Lows ma dwukolorowy design, który emanuje elegancją i stylem. Cholewka jest wykonana z gładkiej skóry, z białą warstwą bazową widoczną przez perforowane pole palców, śródstopie i krawędź kołnierza. Nakładki Grey Fog zostały rozmieszczone na całej powierzchni buta, tworząc błotnik przedniej części stopy, oczko i tylny panel. Ta ostatnia sekcja, która sama zawiera zestaw czterech oczek, zaczyna się nad górną częścią oczodołu, a następnie owija się wokół pięty buta.

  Szare sznurowadła Fog łączą się z białym płóciennym językiem, a dalsze ślady tego atrakcyjnego szarego odcienia można zobaczyć na brzegu języka i metce wszytej w jego szczyt. Ta metka wyświetla biały branding Nike, który powtarza się na wkładce, ale z odwróconym kolorem szarego tekstu na białym tle. Wewnętrzna wyściółka z miękkiej siateczki jest również w przyjemnym odcieniu szarości, podobnie jak panel pięty. Biały tekst Nike został wyhaftowany na tym elemencie, a swooshe buta wyłaniają się spod niego po obu stronach. Te rozpoznawalne logo zostały ponownie ozdobione w kolorach Grey Fog i rozciągają się na tylnej nakładce, a następnie kończą się na panelach w śródstopiu. Chociaż swooshe przerywają podwójne linie szwów, gdy przechodzą przez krawędzie nakładek, jedna dodatkowa linia nici została przeszyta przez środek każdego z nich, aby uzyskać intrygujący szczegół.

  Pod stopami dichromatyczna konstrukcja buta jest kontynuowana przez solidną gumową podeszwę. Podeszwa środkowa jest biała, a linia szwów została umieszczona w rowku, który owija się wokół całego obwodu. Poniżej znajduje się ostatni element buta - podeszwa zewnętrzna Grey Fog. Działa ona jako podstawa dzięki połączeniu okrągłych wzorów przyczepności w przedniej części stopy i liniowych bloków wokół spodu pięty. Końcowy zestaw tekstu Nike i swoosh są wytłoczone na środku podeszwy, uzupełniając w ten sposób ten stylowy projekt.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Nike
  • Kolekcja Dunk
  • Styl Low
  • Kolor Szary
  • Sport Lifestyle
  • Kod stylu DD1391-103

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód