SPORTSHOWROOM

Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’

"White"

698696-100

Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-100 01
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-100 02
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-100 03
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-100 04

Przejdź do

  • Nike

Dichromatyczny design modelu Nike Air Force 1 High x Supreme "World Famous" nadaje jego ekscentrycznym efektom brandingowym przyciągającą uwagę śmiałość, która czyni go uderzającym sneakerem. Znana po prostu jako biała kolorystyka ze względu na główne zastosowanie tego czystego odcienia, spoczywa na niezawodnej podeszwie zewnętrznej AF1 z koncentrycznymi okrągłymi formami przyczepności, które emanują zarówno pod piętą, jak i przednią częścią stopy. Wytłoczenia w kształcie gwiazdy otaczają palce i piętę, a wypustki zostały umieszczone wzdłuż krawędzi podeszwy zewnętrznej, aby uzupełnić jej solidny wzór bieżnika. Cała konstrukcja jest w kolorze białym, a delikatny element marki Nike został wytłoczony pod łukiem stopy.

Powyżej, całkowicie biała podeszwa środkowa ma lekko teksturowane wykończenie, z grubą linią wytłoczoną wokół pięty, która pomaga podkreślić napis Air wyrastający z bocznej pięty. Napis ten podkreśla obecność kieszeni zamkniętego powietrza w pięcie buta, która jest skutecznie wspierana przez piankową amortyzację w pozostałej części podeszwy środkowej, ostatecznie zapewniając użytkownikowi doskonały komfort na całej długości buta. Tymczasem na zewnątrz górna krawędź zawiera płytki rowek, który biegnie wokół obwodu podeszwy środkowej, a jego środek jest wypełniony białymi szwami, które tworzą wizualną granicę między gumową podeszwą a cholewką.

Wysokiej jakości biała skóra tworzy cholewkę, kształtując spodnią warstwę palców i śródstopia, a także nakładki na przedniej części stopy i wokół pięty. Wachlarz perforacji zdobi palce, z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi po obu stronach śródstopia, aby umożliwić swobodny przepływ powietrza przez but. Nad górną częścią stopy, biały skórzany eyestay zabezpiecza zestaw sznurówek w tym samym odcieniu, a metaliczny srebrny dubrae koronki utrzymuje je jeszcze mocniej na miejscu, a jego powierzchnia jest oznaczona napisem "AF-1" i "Supreme". W innych miejscach wnętrze kryje jasny błysk koloru, ponieważ pod białą wyściółką wkładka ma żywy odcień czerwieni, który nawiązuje do dobrze znanego logo Supreme, a efekt ten jest wspierany przez nadrukowany na nim biały podwójny branding.

Wracając na zewnątrz, tylna część buta zawiera najbardziej przyciągające wzrok detale. Po pierwsze, łukowate logo Supreme pojawia się w kolorze czarnym z tyłu stopy, słowo podzielone na dwie części przez biały pasek skóry, który zakrywa szew na środku pięty. Powyżej znajduje się błyszcząca biała skórzana zakładka na piętę z 94 wplecionymi w nią na cześć roku powstania Supreme. Żywy czerwony swoosh został naszyty na górze numeru, a biały pasek tekstylny przechodzi przez pętlę wykonaną przez zakładkę na piętę, aby zapewnić bardziej stabilne dopasowanie do kostki. Owijając się do przodu kołnierza, gdzie jest zapinany na rzep, pasek wyświetla słowa "World Famous" pogrubionymi czarnymi literami.

W górnej części języka biała etykieta prezentuje więcej brandingu obu firm. Logo Nike Air i tekst Air Force 1 zostały wplecione w etykietę w kolorze czarnym, a tuż poniżej dodano czerwono-białe logo Supreme Box, zapewniając kolejną promienną plamę koloru na cholewce. Wreszcie, po bokach w czarnej, żwirowanej skórze znajdują się charakterystyczne dla Nike swooshe, które zdobią wszystkie Air Force 1, dopełniając w ten sposób sneakersy kolejnym wyjątkowym kontrastem tonalnym.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód