SPORTSHOWROOM

Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’

"Red"

698696-610

Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-610 01
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-610 02
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-610 03
Nike Air Force 1 High x Supreme ‘World Famous’ 698696-610 04

Przejdź do

  • Nike

Żywa, dichromatyczna kolorystyka tego sneakera Nike Air Force 1 High x Supreme "World Famous" sprawia, że jest to bardzo pożądana perspektywa. Jednym z jego odcieni jest biel, która całkowicie pokrywa podeszwę. Obejmuje to gumową podeszwę zewnętrzną, która ma koncentryczne okręgi rozchodzące się promieniście zarówno w przedniej części stopy, jak i na pięcie. Te dwie struktury są połączone poniżej łuku stopy liniowymi wzorami przyczepności, które same znajdują się obok wytłoczonej sekcji Nike. Krawędź podeszwy zewnętrznej jest następnie zaokrąglona przez wypustki po bokach i węzły w kształcie gwiazdy na palcach i pięcie, oferując użytkownikowi przyczepność we wszystkich kierunkach. Powyżej znajduje się całkowicie biała podeszwa środkowa, której boczna pięta jest oznaczona napisem Air, który ujawnia obecność sprężystej kieszeni amortyzacji ukrytej w jej wnętrzu. Jest ona otoczona miękką pianką, zapewniającą pełen komfort od pięty do palców. Gruba wytłoczona linia otacza następnie piętę podeszwy środkowej, a białe szwy wyznaczają jej górną krawędź.

Skóra Premium Varsity Red została użyta do uformowania znanych paneli AF1 na całej cholewce, wyraźnie wyróżniając tę konkretną iterację oszałamiających wspólnych wysiłków Supreme jako czerwoną kolorystykę. Ochronny błotnik otacza pole palców, które ma wachlarz perforacji rozprzestrzeniających się od końca oczodołu w kierunku palców, zapewniając wentylację chłodzącą w przedniej części stopy. Kolejne dwie perforacje zostały dodane do każdego z paneli w śródstopiu, a większe otwory zostały uformowane asymetrycznie po bokach oczodołu, aby pomieścić czerwone sznurowadła. Tylna nakładka pokrywa następnie całą tylną część buta.

Oszałamiający biały branding zdobi piętę buta, najpierw w postaci przesadnego napisu Supreme, który rozciąga się z tyłu stopy, gdzie jest podzielony przez pasek czerwonej skóry sięgający od podeszwy środkowej. Ten ostatni element kończy się, gdy spotyka się z zakładką na piętę, która sama jest wykonana z błyszczącej skóry Varsity Red. Numer 94 jest wyhaftowany na zapiętku, aby uczcić rok założenia Supreme, a przez jego środek został wpleciony jaskrawy swoosh. Pod zapiętkiem znajduje się czerwony pasek na kostkę z napisem "World Famous" nadrukowanym wzdłuż niego dużymi białymi literami. Następnie owija się wokół przedniej części kołnierza, przechodząc tuż pod białą metką wszytą w szczyt języka. Czarne napisy Nike Air i Air Force 1 wyróżniają się na etykiecie, a jeszcze bardziej przyciągający wzrok efekt tworzy czerwono-białe logo Supreme umieszczone wzdłuż dolnej krawędzi.

Wnętrze buta zachowuje żywą kolorystykę reszty projektu, z Varsity Red pokrywającą zarówno podszewkę, jak i wkładkę. Na tym ostatnim elemencie pojawia się więcej podwójnego brandingu w kolorze białym w postaci logo Supreme i emblematu Nike Air. Po zewnętrznej stronie, srebrny dubrae z wytrawionym tekstem AF-1 i Supreme podkreśla dolną część sznurówek, a białe szumy elegancko powiewają po bokach, dopełniając ten imponująco kolorowy, kolaboracyjny sneaker.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód