SPORTSHOWROOM

Jordan 6 Retro

"Maroon"

384664-116

Jordan 6 Retro 384664-116 01
Jordan 6 Retro 384664-116 02
Jordan 6 Retro 384664-116 03
Jordan 6 Retro 384664-116 04

Przejdź do

  • Nike

Ten elegancki Jordan 6 Retro jest wiernym odtworzeniem jednej z kolorystyk OG z 1991 roku, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjnym sneakerem. Jego podeszwa zewnętrzna jest pokryta kanciastymi liniami utworzonymi przez interakcję między trzema półprzezroczystymi częściami i dwiema nieprzezroczystymi sekcjami. Pochodzące z boków przedniej części stopy i przecinające piętę, pierwsze obszary są nasycone białawym odcieniem, podczas gdy drugie elementy, które wypełniają palce, piętę i środek podeszwy zewnętrznej, są całkowicie białe. Okrągłe wgłębienia są rozmieszczone na pięcie i przedniej części stopy, aby zapewnić doskonałą przyczepność pod stopami, a bordowy Jumpman rozciąga się poniżej łuku stopy, dając kuszącą wskazówkę na temat atrakcyjnej kombinacji kolorów, która zdobi cholewkę. Podobnie jak podeszwa zewnętrzna, podeszwa środkowa łączy te trzy odcienie, ponieważ półprzezroczyste elementy owijają się po bokach przedniej części stopy i pięty, gdzie tworzą ramę wokół widocznej poduszki Air. Dzięki temu wszystko jest przyjemne i wygodne, reszta poliuretanowej podeszwy środkowej jest biała, a bogate bordowe akcenty dodają odrobinę koloru i nadają butom mocną estetykę.

W międzyczasie cholewka jest pokryta wysokiej jakości białymi skórzanymi panelami ułożonymi w kilka różnych warstw. Przez przednią połowę stopy widać warstwę spodnią, zbiór perforacji zapewniających wentylację boków między dynamiczną nakładką, która przecina je w górę iw dół. Z tyłu buta większa nakładka obejmuje piętę aż do przedniej części kołnierza po każdej stronie. Ten panel jest również oznaczony otworami napowietrzającymi, z dużymi umieszczonymi w wybrzuszonych ochraniaczach kostki i mniejszymi rozmieszczonymi po obu stronach. Tuż za nimi znajduje się wyprofilowany biały ściągacz wychodzący łukiem z pięty, a przez jego środek wytłoczony jest gruby pasek w kolorze bordowym.

Wewnątrz buta biel i bordo ponownie kontrastują ze sobą, ta pierwsza zajmuje wewnętrzne ściany, a druga zdobi wkładkę. Biały branding Nike Air został nadrukowany na wkładce, a język rozciągający się nad nią jest w całości w kolorze bordowym. Tekst Air Jordan jest wytłoczony wzdłuż górnej krawędzi języka, a dwa kwadratowe okienka pojawiają się tuż pod nim. Bordowy przełącznik sznurowadeł znajduje się z przodu języka, utrzymując białe sznurowadła na miejscu. Słowo "Nike" wyróżnia się jaskrawą bielą na jego powierzchni, a biała koronka pokrywająca pod nim odwraca tę formację kolorystyczną, ukazując wyhaftowanego Jumpmana w bordowej nici. Dopełnieniem tego urzekającego modelu Air Jordan 6 jest znacznie bardziej subtelny element brandingu - białe logo Nike Air wplecione po mistrzowsku w środek pięty.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 6
  • Kod stylu 384664-116

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód