SPORTSHOWROOM

Jordan 4 Retro

"Lightning"

CT8527-700

Jordan 4 Retro CT8527-700 01
Jordan 4 Retro CT8527-700 02
Jordan 4 Retro CT8527-700 03
Jordan 4 Retro CT8527-700 04

Przejdź do

  • Nike

Ten sneaker Jordan 4 Retro otrzymał przydomek Lightning, aby odzwierciedlić jego dynamiczne wykorzystanie kolorów. Mimo to jego podeszwa zewnętrzna zaczyna się od bardziej stonowanych tonów, ponieważ większość jej powierzchni jest w kolorze Dark Blue Grey - eleganckim odcieniu gdzieś pomiędzy czernią a szarością. Kontrastuje z tym biała łatka poniżej przedniej części stopy i kolejny gładki kawałek gumy przez środek podeszwy zewnętrznej. Pośrodku tego ostatniego elementu znajduje się logo Tour Yellow Jumpman, które stanowi wskazówkę co do tego, co pojawi się na cholewce. Tymczasem wielokierunkowe wzory przyczepności w jodełkę sprawiają, że użytkownik stabilnie stoi na nogach, a biała podeszwa środkowa dodaje komfortu dzięki widocznej jednostce Air w pięcie.

Ciemnoniebiesko-szare części podeszwy zewnętrznej rozciągają się do podeszwy środkowej wokół palców i wzdłuż bocznego boku, gdzie sekcja w kształcie stożka dzieli biały poliuretanowy element podeszwy, tworząc intrygującą estetykę. Na szczycie spoczywa cholewka Durabuck wypełniona większą ilością odcieni Tour Yellow. Ten oszałamiający piaskowy odcień pokrywa nakładkę w przedniej części stopy, kawałek materiału, który otacza cały but od przodu do tyłu oraz ćwiartkę, która otacza górną część stopy. Czarna siateczka tworzy nietypowy efekt w trzech obszarach na tym ostatnim panelu, w tym na dole języka. Tutaj rozciąga się za sznurowadłami Tour Yellow, aby połączyć się z językiem.

Dwie klatki z błyszczącą czarną powłoką zostały umieszczone po obu stronach języka, aby pomieścić sznurówki. Strukturalne skrzydło w kolorze ciemnoniebiesko-szarym jest przymocowane do górnej części po obu stronach, a jego drugi koniec jest osadzony w nakładce nad oknem Air. Wkładka ma kolejny biały akcent, granatowo-szary Jumpman zdobiący jej powierzchnię, a aksamitna tkanina Tour Yellow zapewnia miękkość wokół kostek, ponieważ stanowi wewnętrzną wyściółkę. Ciemnoniebiesko-szary spód języka jest podobnie wyściełany i ma naszywkę Tour Yellow z naszytym czarnym tekstem Air Jordan.

Z tyłu buta duży panel pięty jest wykonany z Tour Yellow Durabuck, aby pasował do reszty cholewki. Czarna sylwetka Jumpmana jest osadzona na jego powierzchni, a delikatna linia szwów wokół jego krawędzi jeszcze bardziej podkreśla słynne logo. Wreszcie, kwadratowa metka Jordan Flight została umieszczona na języku, a jej czarna powierzchnia stanowi idealne tło dla jasnoszarego Jumpmana i Tour Yellow Flight, które wyróżniają się na tle.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 4
  • Kod stylu CT8527-700

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód