SPORTSHOWROOM

Jordan 3 Retro

"Wolf Grey"

136064-004

Jordan 3 Retro 136064-004 01
Jordan 3 Retro 136064-004 02
Jordan 3 Retro 136064-004 03
Jordan 3 Retro 136064-004 04

Przejdź do

  • Nike

Eleganckie detale i wyrafinowane kolory sprawiają, że ten Jordan 3 Retro to elegancki sneaker. Gumowa podeszwa zewnętrzna jest ozdobiona polerowanym szarym wykończeniem, które nadaje jej nieco eteryczną jakość, podczas gdy tekst Jordan wytłoczony pod piętą i stożkowa sekcja koncentrycznych pierścieni pod przednią częścią stopy są czarne. W połączeniu z bardziej liniowymi wzorami bieżnika w pozostałej części stopy i wytłoczeniami w kształcie gwiazdy na palcach, ta podeszwa zewnętrzna zapewnia użytkownikowi przyczepność na najwyższym poziomie. Tymczasem lekka poliuretanowa podeszwa środkowa zapewnia trwałość i wygodę. To pierwsze osiągnięto dzięki doborowi materiału, a drugie dzięki widocznej amortyzacji Air w pięcie. Pod względem estetycznym but tworzy atrakcyjny kontrast tonalny, ponieważ jego dolna część jest całkowicie biała, a górna warstwa jest biała z przodu i czarna wokół pięty.

Główna część cholewki przechodzi następnie w elegancki odcień Wolf Grey, który pokrywa zarówno błotnik, jak i nakładkę ze skóry, która pokrywa przednią część stopy i boki. Szara skóra tworzy nawet dolną i górną część eyestay, chociaż jej środkowa część odcina się od krawędzi języka, odsłaniając obszar, który niekonwencjonalnie eksponuje słynną grafikę z nadrukiem słonia AJ3. Tutaj jej nieregularne kształty są czarne, a pęknięcia między nimi są podkreślone połyskującym odcieniem Metallic Silver. Z powierzchni tej przyciągającej wzrok warstwy spodniej wyłaniają się czarne półkola z TPU, z których każdy zawiera oczko na czarne sznurowadła. Pozostałe oczka są osadzone w skórzanej nakładce Wolf Grey, która ma czarne metalowe kółeczka w dolnej części i czarne pary TPU z przodu kołnierza.

Wewnątrz but jest równie wyrafinowany, a jego białe ścianki wewnętrzne otaczają czarną wkładkę z nadrukowanym Jumpmanem w kolorze Wolf Grey. Po zewnętrznej stronie, przesadny panel pięty został uformowany w kształt stożka, a jego zaokrąglona górna połowa może być używana jako zakładka dzięki wytłoczonym grzbietom. Tymczasem jego dolna połowa wyświetla Wolf Grey Jumpman Air branding, który odważnie wznosi się z czarnej powierzchni. Za tym panelem górna część kołnierza jest czarna i została wypełniona małymi perforacjami, aby zmaksymalizować oddychalność buta. Bardziej charakterystyczna grafika z nadrukiem słonia zdobi nakładki na palce i piętę, nadając modelowi mocną prezencję. Następnie srebrnoszary haft Jumpman wyznacza szczyt czarnego języka, aby dopełnić ten klasyczny styl Air Jordan 3.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 3
  • Kod stylu 136064-004

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód