SPORTSHOWROOM

  Jordan 3 Retro

  "Mocha"

  136064-122

  Jordan 3 Retro 136064-122 01
  Jordan 3 Retro 136064-122 02
  Jordan 3 Retro 136064-122 03
  Jordan 3 Retro 136064-122 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 3 Retro ma klasyczną elegancję oryginalnych projektów i swój własny, odrębny charakter dzięki zastosowaniu bogatego mahoniowego odcienia, dla którego został nazwany Mocha. Sam kolor znany jest jako Dark Mocha i pojawia się jako dominujący odcień na przyczepnej gumowej podeszwie zewnętrznej, głównie omijając jej szerokie krawędzie, ale także przechodząc przez jej środek tuż za przednią częścią stopy i owijając się wokół palców. Białe obszary znajdują się pod przodostopiem i środkiem pięty, pierwszy z nich jest wytrawiony okrągłymi wzorami trakcyjnymi, a drugi ma wytłoczony tekst Jordan w kolorze Dark Mocha przez środek.

  Powyżej, podeszwa środkowa utrzymuje mocne kontrasty tonalne buta, a jej jasny biały poliuretan odbiega od cienkiej linii brązu, którą można zobaczyć wzdłuż krawędzi podeszwy zewnętrznej, gdy but jest oglądany z boku. Wycięto w nim liniowe grzbiety, jeden otaczający piętę i boki, a drugi krótszy przecinający go po bocznej stronie. Tuż za nimi znajduje się przezroczyste okienko, które daje wgląd w poduszkę Air wspierającą piętę.

  Cholewka jest również w wdzięcznej bieli, która pokrywa błotnik i główną nakładkę, z których obie są wykonane z wysokiej jakości dmuchanej skóry. Podwójna linia szwów biegnie wzdłuż krawędzi błotnika, a pojedyncze linie wyznaczają ćwiartkę i kołnierz, a kolejne przesuwają się po cholewce między śródstopiem a piętą. Te starannie uszyte paski nici sugerują delikatne wykonanie, podobnie jak niewielkie otwory wentylacyjne w warstwie spodniej, która jest odsłonięta wokół kołnierza i górnej części ćwiartki, gdy główna nakładka nieco się cofa. Ostatnia z tych perforowanych sekcji ma białe oczka z TPU wychodzące łukowato z jej powierzchni, podczas gdy te dalej na języku są błyszczącymi chromowanymi pierścieniami, a te nad nimi z przodu kołnierza to Dark Mocha TPU. Te różnorodne oczka łączą się, aby pomieścić białe sznurówki, które krzyżują się na białym języku. W tym miejscu pojawia się więcej perforacji, co przewietrza górną część stopy, a Jumpman w kolorze ciemnej mokki pojawia się w odważnym hafcie na czubku.

  Kolejne z tych ciemnobrązowych logo można znaleźć na nieskazitelnie białej powierzchni wkładki. Wewnętrzna wyściółka unosi się wokół niej, ponownie w kolorze białym, a tył języka ma ten sam odcień, a także markową naszywkę. Tymczasem panel pięty został ukształtowany w duży stożek z grzbietami wyściełającymi jego górną część i wytłoczonym brandingiem Dark Mocha w jego dolnej części. Składa się on z logo Jumpman i napisu Air, których intensywna kolorystyka mocno wyróżnia się na tle otaczającej je bieli. Wreszcie, pięta i palce są ozdobione dodatkową nakładką łączącą dwa wyrafinowane odcienie brązu, tworząc na nich egzotyczną grafikę z nadrukiem słonia, a tym samym dopełniając charakterystyczny wygląd tego modelu Air Jordan 3.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 3
  • Kod stylu 136064-122

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód