SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro

  "Space Jam"

  378037-003

  Jordan 11 Retro 378037-003 01
  Jordan 11 Retro 378037-003 02
  Jordan 11 Retro 378037-003 03
  Jordan 11 Retro 378037-003 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten Jordan 11 Retro jest oparty na jednym z najwcześniejszych sneakersów AJ11, który był noszony przez Michaela podczas jego powrotu w 1995 roku i w filmie Space Jam z 1996 roku, po którym został nazwany. Podobnie jak tamten but, jest on zbudowany na półprzezroczystej podeszwie zewnętrznej, której faliste linie przyczepności łączą się z jodełkowymi w nieprzezroczystych sekcjach poniżej przedniej części stopy i pięty, aby zapewnić użytkownikowi wysoki poziom przyczepności. Te ostatnie obszary są w atrakcyjnym odcieniu fioletu znanym jako Dark Concord, podczas gdy płytka z włókna węglowego umieszczona między nimi a podeszwą środkową jest ozdobiona czarno-ciemnoszarą siatką z jasnym białym Jumpmanem pośrodku. Podeszwa środkowa z pianki Phylon ułożona nad nią jest również biała, a jednostka Air na całej długości ukryta wewnątrz tego elementu zapewnia najwyższy komfort pod stopami.

  W międzyczasie cholewka przechodzi na ciemniejsze odcienie, a jej błyszczący lakierowany błotnik i ćwierć panel z siatki balistycznej są w eleganckiej czerni. Prawie wszystko inne na cholewce ma ten odcień, od sznurówek po siateczkowy język i skórzaną nakładkę na piętę. Naszywka na języku, która owija się wokół środkowej części AJ11, jest również czarna, chociaż tekst brandingu jest biały, a mini Jumpman znajdujący się w jego środku jest w kolorze Dark Concord.

  Wnętrze buta kontynuuje ukryty motyw poprzez użycie czerni zarówno na wyściełanej wyściółce, która miękko otula stopę i kostkę, jak i na wkładce. Jednak kontrastujący zestaw logo Nike Air wyróżnia się żywą bielą na tym ostatnim. Wracając do zewnętrznej strony, pluszowa wewnętrzna wyściółka rozlewa się na górną część pięty, tworząc tam zakładkę w kształcie odwróconego stożka. Normalnie zawierałaby ona ulubiony numer koszulki Jordana 23, ale ten but zamiast tego wyświetla białe 45 na zakładce pięty - odniesienie do numeru baseballowego gracza i tego, który nosił tymczasowo po powrocie do koszykówki. Tuż obok znajduje się Jumpman Dark Concord, który został artystycznie wyhaftowany na bocznej pięcie, aby dopełnić tę kultową kolorystykę Air Jordan 11.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Współpraca Space Jam
  • Kod stylu 378037-003

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód