SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Georgetown"

528895-007

Jordan 11 Retro Low 528895-007 01
Jordan 11 Retro Low 528895-007 02
Jordan 11 Retro Low 528895-007 03
Jordan 11 Retro Low 528895-007 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 11 Retro Low upamiętnia mecze Jordana przeciwko Georgetown Hoyas podczas jego kariery zawodniczej na University of North Carolina Tar Heels, w szczególności celebrując jego kultowy występ z 1982 roku, w którym zdobył zwycięski strzał w ostatnich sekundach meczu. W związku z tym łączy w sobie bogate niebieskie i delikatne szare odcienie Georgetown, tworząc stylowe sneakersy. Zaczyna się to od podeszwy zewnętrznej, której lekko zabarwiona półprzezroczysta część kontrastuje z sekcjami Midnight Navy poniżej przedniej części stopy i pięty, które wcale nie są przezroczyste. Te strąki zawierają linie przyczepności w jodełkę, aby zwiększyć ogólną przyczepność pod stopami, podczas gdy płyta z włókna węglowego widoczna za podeszwą zewnętrzną pomaga wspierać stopę. Ten ostatni element jest ozdobiony siatką, która zmienia kolor z ciemnoszarego na jasny, a na jej środku znajduje się Jumpman w kolorze Midnight Navy.

Biała podeszwa środkowa zapewnia wygodę dzięki korpusowi z pianki Phylon i wnętrzu z poduszką powietrzną, która sięga od pięty do palców. Urzekający błotnik z lakierowanej skóry w kolorze Midnight Navy stanowi dolną warstwę cholewki, której powierzchnia lśni w świetle. Powyżej, wytrzymała balistyczna siateczka w kolorze Grey Mist owija stopę, pokrywając po drodze górną część języka. Dobrze znany system sznurowania butów składa się z kilku pasków tkaniny Grey Mist, które tworzą pętle wzdłuż krawędzi języka, aby mocno zabezpieczyć białe sznurowadła na miejscu. Naszywka w kolorze Midnight Navy znajduje się na środku języka, a słowa "Jordan" i "Jumpman" są wplecione po obu stronach białej sylwetki Jumpmana.

W międzyczasie wnętrze buta zostało wyściełane miękką wyściółką w kolorze Midnight Navy, a ten sam kolor pojawia się z tyłu języka i wkładki. Białe pudełko zawierające numer 30 w bardziej głębokich odcieniach niebieskiego honoruje 30. rocznicę linii Jordan. Dwa białe logo Jumpman można również znaleźć po wewnętrznej stronie buta, jedno na środku wkładki, a drugie na naszywce wszytej w spód języka. Tam, gdzie wewnętrzna wyściółka rozlewa się, tworząc zakładkę pięty Midnight Navy, nadrukowano numer 23 w nawiązaniu do słynnego numeru koszulki Jordana. Wreszcie, tuż poniżej, w nakładce na piętę w kolorze Mist Grey, znajduje się Jumpman w delikatnym białym hafcie.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 528895-007

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód