SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro Low

"Cool Grey"

528895-003

Jordan 11 Retro Low 528895-003 01
Jordan 11 Retro Low 528895-003 02
Jordan 11 Retro Low 528895-003 03
Jordan 11 Retro Low 528895-003 04

Przejdź do

  • Nike

Ten elegancki model Jordan 11 Retro Low jest niską wersją ulubionego przez fanów modelu Cool Grey, który po raz pierwszy został wydany w 2001 roku. W związku z tym ma parę wyrafinowanych odcieni szarości, z których jeden można znaleźć na podeszwie zewnętrznej, gdzie pokrywa solidne sekcje w jodełkę poniżej przedniej części stopy i pięty. Współpracują one z przezroczystą gumą, która wypełnia resztę podeszwy zewnętrznej, aby zapewnić użytkownikowi stabilną podstawę do chodzenia. Przez półprzezroczysty aspekt podeszwy, który jest nasycony delikatnym niebieskim odcieniem, można zobaczyć wspierającą, ale lekką płytkę z włókna węglowego. Jej siatkowy wzór w jasnych i ciemnoszarych odcieniach w połączeniu z białym Jumpmanem w środku nadaje jej charakterystyczną estetykę, która pojawia się nawet na środkowym profilu, gdy płytka wyłania się spod podeszwy zewnętrznej. Tuż nad nią znajduje się miękka biała podeszwa środkowa wykonana z gąbczastej pianki Phylon i wyposażona w jednostkę Air na całej długości, dzięki czemu buty są niezwykle wygodne w noszeniu.

Bardziej wyrafinowane odcienie zdobią następnie zewnętrzną część buta, po pierwsze poprzez błotnik Gunsmoke, który owija się wokół całego buta. Ten charakterystyczny element jest wykonany z błyszczącej lakierowanej skóry, która przyciąga wzrok, a jego falista górna krawędź leży na luksusowym nubukowym panelu w jaśniejszym odcieniu Medium Grey. Jasnoszare kawałki materiału przechodzą przez tę ostatnią sekcję, zapętlając się na krawędzi języka, tworząc oczka, przez które można przewlec białe sznurowadła. Te grube sznurówki w stylu liny krzyżują się na języku pokrytym nubukiem w kolorze Medium Grey z naszywką brandingową naszytą na środku. Tekst w kolorze Gunsmoke zawiera słowa "Jordan" i "Jumpman" po obu stronach białego logo Jumpman.

Wewnątrz but jest wyłożony miękką szarą tkaniną, materiałem pokrywającym tył języka, wewnętrzne ściany i wkładkę. Kolejny biały Jumpman został nadrukowany na tej ostatniej sekcji poniżej dodatkowego, ale mniejszego na naszywce wszytej z tyłu języka. Numer koszulki Jordana 23 został wytłoczony w górnej części pięty, gdzie wewnętrzna wyściółka sięga od górnej linii, tworząc małą zakładkę. Następnie, tuż pod nim, mini biała sylwetka Jumpmana została kunsztownie wyhaftowana na środku panelu pięty z nubuku w kolorze Medium Grey, wieńcząc w ten sposób tę klasyczną kolorystykę Jordan 11.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód