SPORTSHOWROOM

Jordan 11 Retro

"Legend Blue"

378037-117

Jordan 11 Retro 378037-117 01
Jordan 11 Retro 378037-117 02
Jordan 11 Retro 378037-117 03
Jordan 11 Retro 378037-117 04

Przejdź do

  • Nike

Ten model Jordan 11 Retro był noszony przez samego Michaela Jordana podczas meczu All-Star w 1996 roku, co czyni go natychmiastowym klasykiem. W znanym stylu AJ11, but spoczywa na półprzezroczystej podeszwie zewnętrznej z falistymi liniami przyczepności. Odrobina niebieskiego została zmieszana z tym elementem, aby uzyskać intrygujący efekt wizualny, podczas gdy czarne strąki w pięcie i przedniej części stopy zapewniają jeszcze większą przyczepność dzięki wzorom bieżnika w jodełkę.

Płytka z włókna węglowego została umieszczona za podeszwą zewnętrzną, a jej siatka czarnych i Legend Blue kwadratów jest częściowo widoczna przez półprzezroczystą gumę i w pełni widoczna po środkowej stronie śródstopia. W międzyczasie cienki biały kontur wyznacza Jumpmana na środku warstwy włókna węglowego, która jest buforowana z drugiej strony przez podeszwę środkową z pianki Phylon wypełnioną poduszką powietrzną na całej długości, zapewniającą wyjątkowy komfort pod stopami.

Biała teksturowana podeszwa środkowa ustępuje miejsca gładkiej, błyszczącej powierzchni z białej lakierowanej skóry, która działa jak przesadny błotnik cholewki. Okala ona cały but, a biały skórzany panel ćwierć i nakładka na piętę zapewniają dodatkową elegancję w górnej części stopy. Białe sznurowadła w stylu liny zygzakują po białym siateczkowym języku, który ma naszywkę Legend Blue naszytą na środku. Czarny tekst Jordan i Jumpman jest wpleciony w tę etykietę, a biały Jumpman pojawia się między tymi dwoma słowami.

Pajęczy system sznurowania tworzy intrygującą estetykę na każdym boku, a wewnętrzna strona jest wykonana z kontrastującego czarnego materiału. Rozlewa się ona na piętę, tworząc tam zakładkę z wytłoczoną na niej liczbą 23 w kolorze białym. Legend Blue Jumpman znajduje się na czarnej wkładce, a jego delikatny niebieski odcień honoruje czas spędzony przez Jordana na grze na Uniwersytecie Północnej Karoliny, zanim dołączył do szeregów NBA. Po zewnętrznej stronie, kolejna sylwetka Legend Blue Jumpman została wyhaftowana na bocznej pięcie, kończąc w ten sposób ten sneaker Jordan 11 w dobrym stylu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-117

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód