SPORTSHOWROOM

  Jordan 11 Retro

  "Gamma Blue"

  378037-006

  Jordan 11 Retro 378037-006 01
  Jordan 11 Retro 378037-006 02
  Jordan 11 Retro 378037-006 03
  Jordan 11 Retro 378037-006 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten ciemny, niewidzialny model Jordan 11 Retro ma elegancki design ozdobiony szeregiem atrakcyjnych detali. Jego podeszwa zewnętrzna ma półprzezroczyste wykończenie w kolorze indygo, odsłaniając solidną płytkę z włókna węglowego, która odgrywa rolę stabilizującą pod stopami, oraz biały kontur Jumpmana pośrodku. Tytułowy odcień Gamma Blue podkreśla podeszwę zewnętrzną, pojawiając się na dziwnie ukształtowanych strąkach w pięcie i przedniej części stopy, których wcięcia w jodełkę zwiększają faliste linie przyczepności znajdujące się w pozostałej części. Części tej podeszwy zewnętrznej owijają się wokół czarnej podeszwy środkowej z pianki Phylon, najbardziej zauważalnej na palcach, a patrząc od strony przyśrodkowej, widoczna jest niewielka część wzoru plastra miodu na trzonie z włókna węglowego. Pełnowymiarowa jednostka Air została umieszczona wewnątrz podeszwy dla maksymalnego komfortu.

  Na cholewce, odważny błotnik z lakierowanej skóry otacza cały but, a jego błyszcząca czarna powierzchnia tworzy mocną elegancję od pięty do palców. Jego falista górna krawędź jest obszyta delikatnymi szwami, a powyżej znajduje się czarna balistyczna siateczka, która zapewnia zarówno wentylację, jak i elastyczność w górnej części stopy. Paski czarnego materiału sięgają w górę od szwów w dolnej części siatki do boków języka, gdzie tworzą zapętlone oczka na czarne sznurowadła. Język jest pokryty tym samym czarnym materiałem, co otaczający go ćwiartkowy panel, a czarny pasek przez jego środek zawiera tekst Jordan i Jumpman w chłodnym kolorze Varsity Maize, a logo Jumpman w kolorze Gamma Blue dodaje intrygującej wariacji tonalnej między tymi dwoma słowami.

  Bardziej przyciągające wzrok efekty brandingu pojawiają się w innych miejscach buta. Po pierwsze, na czarnej wkładce znajduje się Jumpman Varsity Maize, a na spodzie języka mniejszy Jumpman Gamma Blue. Nad lakierowaną skórą, która biegnie wokół tylnej części buta, znajduje się czarna skórzana nakładka z dużym Jumpmanem Gamma Blue wyhaftowanym na bocznej stronie. Obok, na miękkiej nylonowej zakładce, która sięga od wewnętrznej strony kołnierza, znajduje się numer koszulki Jordana 23. Został on wytłoczony w czarnym materiale w kolorze Varsity Maize, aby przyciągnąć uwagę kontrastem, który dopełnia ten Jordan 11 w dobrym stylu.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 11
  • Kod stylu 378037-006

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód