SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man

"Origin Story"

555088-602

Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man 555088-602 01
Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man 555088-602 02
Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man 555088-602 03
Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man 555088-602 04

Przejdź do

  • Nike

  • Nike

Ten model Jordan 1 Retro High OG x Spider-Man jest wzorowany na parze noszonej przez Milesa Moralesa w filmie animowanym Spider-Man: Into the Spider-Verse. Został on nazwany Origin Story w odniesieniu do filmu opowiadającego o początkach Milesa, który staje się popularnym superbohaterem. Jego kolorystyka nawiązuje do klasycznego projektu Chicago, ale z kilkoma zmianami, aby bardziej odzwierciedlała słynny strój Spider-Mana. Po pierwsze, podeszwa zewnętrzna wykonana jest z półprzezroczystej gumy z delikatnym niebieskim odcieniem. Zachowuje znane formacje przyczepności w postaci okrągłych wgłębień w przedniej części stopy i wypustek wokół pięty, zapewniając w ten sposób tę samą wysokiej jakości przyczepność, co inne AJ1. Powyżej znajduje się gładka biała podeszwa środkowa wypełniona kombinacją pianki i amortyzacji Air dla miękkiego wsparcia pod stopami.

Przechodząc do cholewki, kombinacja kolorów pasuje do tej widzianej w innych sneakersach Chicago, z bielą działającą jako warstwa podstawowa poprzez lekko teksturowaną powierzchnię śródstopia i palców, a Gym Red tworzy nakładki. Te ostatnie panele tworzą błotnik w przedniej części stopy, parę nakładek za nim, eyestay, zapiętek i kołnierz, wszystkie oznaczone serią odblaskowych kropek, nadając im intrygujący wygląd, zwłaszcza gdy pada na nie światło.

W górnej części stopy linie perforacji zdobią pole palców, umożliwiając delikatną wentylację w przedniej części stopy, a czarne sznurowadła przechodzą przez oczka, które wznoszą się za palcami. Sznurowadła krzyżują się na puszystym białym języku z metką Photo Blue wszytą w jego czubek. Tekst Nike Air w kolorze Gym Red został wpleciony w tę metkę, tworząc mocne połączenie tonalne, które powtarza się na wkładce Photo Blue, której branding jest również w kolorze Gym Red.

Ochronny, wysoki kołnierz jest czarny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a ta druga część jest częściowo zasłonięta przez czerwoną nakładkę, która go otacza. Czarne skrzydła Air Jordan zostały wytłoczone na bocznej stronie, a para czarnych skórzanych szprych wyłania się z małego kawałka skóry Gym Red na środku pięty, aby uzupełnić sneaker o odważny kontrast kolorów, gdy rozciągają się w dół jego boków.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód