SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Retro High OG

"Shadow 2.0"

555088-035

Jordan 1 Retro High OG 555088-035 01
Jordan 1 Retro High OG 555088-035 02
Jordan 1 Retro High OG 555088-035 03
Jordan 1 Retro High OG 555088-035 04

Przejdź do

  • Nike

Ten Jordan 1 Retro High OG jest oparty na oryginale z 1985 roku, wnosząc urok dziedzictwa, a także przydomek Shadow 2.0. Pod stopami ma czarną podeszwę zewnętrzną ze znanymi przyczepnymi wzorami znalezionymi w innych AJ1, w tym obrotowymi okręgami w przedniej części stopy i bardziej liniowymi formacjami na pięcie, aby ułatwić różne rodzaje ruchów. Połączenie amortyzacji powietrznej i piankowej zostało umieszczone w białej podeszwie środkowej, tworząc w ten sposób but, który jest zarówno wytrzymały, jak i wygodny w chodzeniu.

Na cholewce zastosowano klasyczną czarno-szarą paletę kolorów z wcześniejszej kolorystyki Shadow, przy czym pierwszy odcień działa jako warstwa podstawowa, a drugi pokrywa nakładki. Pudełko na palce jest czarne, a jego powierzchnia jest wypełniona otworami wentylacyjnymi, które zapewniają efekt chłodzenia w przedniej części stopy. Otacza go błotnik w kolorze Light Smoke Grey, a para nakładek w tym samym odcieniu rozciąga się od podeszwy środkowej tuż za nim. Każda z nich ma trzy oczka, które utrzymują dolny koniec czarnych sznurówek. Reszta ich długości przepływa przez oczka w jasnoszarym oczodole, aby zabezpieczyć stopę pod czarnym płóciennym językiem.

W innych miejscach gładkie skórzane panele otaczają piętę - w górnej części z częścią, która owija się wokół wysokiej kostki, oraz w postaci zapiętka na dole. Podczas gdy ten drugi jest elegancko gładki, pierwszy ma zestaw skrzydeł Air Jordan nadrukowanych na bocznej stronie w kolorze czarnym. W międzyczasie jasnoszary branding Nike Air podkreśla czarną naszywkę na języku i wkładkę. Więcej ciemnych odcieni pokrywa wewnętrzną wyściółkę, zewnętrzną część kołnierza i panele śródstopia, które zwężają się, gdy zakrzywiają się w górę w kierunku pięty. W poprzek każdej ściany bocznej znajduje się jasnoszary dymny swoosh, a niezapomniane logo dodaje ostatecznego eleganckiego akcentu tym klasycznym Air Jordan 1.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl High
  • Wersja Shadow
  • Kod stylu 555088-035

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód