SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Mid

"White Shadow"

554724-073

Jordan 1 Mid 554724-073 01
Jordan 1 Mid 554724-073 02
Jordan 1 Mid 554724-073 03
Jordan 1 Mid 554724-073 04

Przejdź do

  • Nike

Ta para szarych sneakersów Jordan 1 Mid ma design pełen dopracowanej elegancji, który nosi nazwę White Shadow. Zaczyna się to od czarno-białej podeszwy, która przenosi pierwszy ton na przyczepną podeszwę zewnętrzną, a drugi na podeszwę środkową z poduszką powietrzną. Podczas gdy ta ostatnia cecha została wypełniona pianką, aby wzmocnić wsparcie zapewniane przez zamknięte powietrze w pięcie, podeszwa zewnętrzna ma przyczepne wzory w różnych kształtach, które zapewniają wysokiej jakości przyczepność pod stopami.

Na szczycie tej solidnej podeszwy spoczywa gładka skórzana cholewka utworzona z warstwowych paneli w trzech kontrastujących odcieniach. Pierwszym z nich jest biały, który można zobaczyć na zapiętku, podnosku, kołnierzu i palcach. Chociaż pierwsze dwie sekcje nie są ozdobione żadnymi dodatkowymi dekoracjami, owijka kołnierza ma dynamiczny zestaw skrzydeł Air Jordan nadrukowanych na bocznej stronie w kolorze czarnym, a palce zawierają wachlarzowe linie otworów wentylacyjnych, które dodają zarówno estetyki buta, jak i jego i tak już wysokiego poziomu komfortu.

Kolejnym kolorem jest czerń, której eleganckie odcienie przechodzą przez śródstopie, nakładki na przednią część stopy, sznurowadła i tkaną metkę na języku. Sam język jest biały, a naszywka wszyta w jego czubek zawiera białe logo Jumpman nad słowem "Air". Ta gra czarnych i białych elementów tworzy szereg odważnych wariacji tonalnych w całym projekcie, który jest dodatkowo wzmocniony przez trzeci kolor - średni szary. Zarówno kołnierz o średniej długości, jak i boczne szprychy są wypełnione neutralnymi odcieniami, nadając bokom elegancki wygląd. Wreszcie, wnętrze buta jest czarne od góry do palców, a charakterystyczny biały Jumpman na wkładce kończy ten niezapomniany sneaker.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Wersja Shadow
  • Kod stylu 554724-073

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód