SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Taxi"

  554724-701

  Jordan 1 Mid 554724-701 01
  Jordan 1 Mid 554724-701 02
  Jordan 1 Mid 554724-701 03
  Jordan 1 Mid 554724-701 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten atrakcyjny model Jordan 1 Mid wyróżnia się odważnym wykorzystaniem kolorów. Trzy odcienie składają się na cały projekt, a dwa z nich pojawiają się na wytrzymałej gumowej podeszwie, która stanowi podstawę buta. Podeszwa zewnętrzna, której okrągłe i proste wzory przyczepności zapewniają użytkownikowi wysokiej jakości przyczepność, jest żółta od pięty do palców. Ten żywy, prawie złoty odcień jest znany jako Taxi, co pasuje do pseudonimu buta. Gdy podeszwa zewnętrzna przechodzi w podeszwę środkową, kolor ten zmienia się na biały i jest kontynuowany na pozostałej powierzchni, aż do cholewki. Za teksturowaną powierzchnią zewnętrzną podeszwa środkowa zawiera piankową amortyzację wraz z kieszenią Nike Air w pięcie, co zapewnia miękki komfort pod stopami.

  Na cholewce dodanie czerni obok Taxi i bieli tworzy serię silnych kontrastów. Ostatni z tych odcieni pojawia się tylko raz - poprzez panele w śródstopiu, które zwężają się w cienkie paski skóry, gdy sięgają do tyłu buta. W międzyczasie gładka skóra Taxi tworzy nakładki na przednią część stopy, eyestay, zapiętek i kołnierz. Wszystkie te elementy są utrzymywane na miejscu przez podwójne paski szwów, z wyjątkiem zewnętrznej krawędzi eyestay, która jest zszyta pojedynczą linią nici. Kontynuuje to przez nakładki z tyłu przedniej części stopy i górnej części kołnierza po każdej stronie. Na śródstopiu poniżej, dodatkowa linia białych szwów biegnie do tyłu od eyestay do górnej krawędzi swoosha, a następnie przecina go, aby przejść ukośnie w kierunku podeszwy środkowej.

  Oprócz tych żółtych i białych segmentów, cholewka zawiera kilka czarnych sekcji, po pierwsze w okolicy palców, których otwory wentylacyjne zapewniają oddychalność wokół przedniej części stopy. Ten czarny odcień przesuwa się w górę do górnej części języka, która ma wszytą etykietę Taxi. Na powierzchni tej metki znajduje się czarny Jumpman i słowo "Air". Czerń pokrywa wnętrze buta aż do wkładki, która po raz kolejny wykazuje żółte odcienie Taxi, z wyjątkiem sylwetki Jumpmana, która została na niej nadrukowana. Na zewnątrz kołnierz jest również czarny, podobnie jak skórzane szprychy, które wyróżniają się wzdłuż boków. Wreszcie, na bocznym kołnierzu tego uderzającego modelu Air Jordan 1 nadrukowano zestaw czarnych skrzydeł Air Jordan.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Wersja Taxi
  • Kod stylu 554724-701

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód