SPORTSHOWROOM

  Jordan 1 Mid

  "Obsidian"

  554724-174

  Jordan 1 Mid 554724-174 01
  Jordan 1 Mid 554724-174 02
  Jordan 1 Mid 554724-174 03
  Jordan 1 Mid 554724-174 04

  Przejdź do

  • Nike

  Ten model Jordan 1 Mid ma dynamiczny, dwukolorowy design, który nadaje mu tradycyjny styl. Oba kolory znajdują się na podeszwie nasyconej powietrzem, z bielą na teksturowanej podeszwie środkowej i bogatym granatem znanym jako Obsidian na podeszwie zewnętrznej. Ten ostatni element jest wypełniony przyczepnymi strukturami na całej długości. Poniżej przedniej części stopy znajduje się seria koncentrycznych okręgów, które rozchodzą się od centralnego okręgu po stronie przyśrodkowej, podczas gdy pięta zawiera solidne formacje, które pomagają użytkownikowi pewnie postawić stopę.

  Cętkowana biała skóra działa jako spodnia warstwa cholewki, gdzie jest widoczna na palcach, panelach śródstopia i górnej części kołnierza. Na tej eleganckiej podstawie znajduje się kilka nakładek Obsidian. Pierwszą z nich jest błotnik w przedniej części stopy, który owija się wokół perforowanego palca, a za nim znajdują się dodatkowe nakładki po obu stronach. Sięgają one od podeszwy środkowej do góry, aby pokryć się z podnoskiem Obsidian, z którym dzielą kilka oczek. Białe sznurówki przechodzą przez nie i w górę nad białym tekstylnym językiem. W górnej części przechodzą i wychodzą z dwóch oczek w nakładce kołnierza, która również ma ciemnoniebieski odcień, podobnie jak zapiętek poniżej.

  Potężne efekty brandingowe wynikają z wariacji kolorystycznej tego sneakera, po pierwsze nad bocznym kołnierzem, którego niebieska powierzchnia jest nadrukowana parą białych skrzydeł Air Jordan. Przyciągające wzrok Obsidian swooshe rozciągają się wzdłuż każdego boku, kontrastując energicznie z białymi panelami śródstopia. W innym miejscu na języku znajduje się kwadratowa naszywka, której obsydianowa powierzchnia jest oznaczona metalicznym złotym Jumpmanem nad słowem "Air" w tym samym eleganckim odcieniu. Wewnątrz buta całe wnętrze jest pokryte miękką tkaniną Obsidian, a wkładka została nadrukowana ostatnim elementem brandingu - błyszczącym metalicznym złotym Jumpmanem, który mieni się w świetle.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Mid
  • Kod stylu 554724-174

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód